Tipsport Liga na SportTV

Fanúšikovia hokeja budú môcť túto sezónu sledovať tipsportligové zápasy na Sport1 a Sport2. Z každého kola bude priamy prenos. Ten prvý už v utorok 17.9.2019 medzi Slovanom a Novými Zámkami od 18.30 na Sport1. Ďalším vybraným stretnutím, bude piatkový duel medzi Banskou Bystricou a Košicami, rovnako na Sport1.

Jedným z najvýraznejších lákadiel novej sezóny je návrat Slovana Bratislava. Do ligy sa tak vracia tradičná značka, milovaná i nenávidená organizácia s viac ako storočnou históroi, ktorá vždy dokázala budiť emócie.

„Návrat Slovana je pro Tipsport Ligu nesmierne dôležitý a zobrazí sa vo zvýšení kvality súťaže, ako i v návštevnosti. Na zápasoch Slovana môžeme očakávať plné tribúny a búrlivú kulisu, a i pre samotných súperov bude konfrontácia s tradičným klubom veľmi zaujímavá. Každý sa bude chcieť na Slovan vytiahnuť,“ hovorí pre portál parabola.cz hokejový komentátor Sport1 a Sport2 Ondřej Voršilka. Jeho slová doplnil Richard Lintner :„V minulej sezóne sme počas základnej časti Tipsport Ligy pravidelne vysielali iba jeden televízny zápas týždenne. Teraz sa nám ovšem na základe dohody s RTVS podarilo získať sublicenciu. Výsledkom je, že naša najvyššia súťaž bude dostupnejšia. Pre všetkých televíznych divákov je dobrou správou, že počet priamych prenosov sa výrazne znásobí. Najlepší slovenský hokej si fanúšikovia vychutnajú na obrazovkách v ešte vyššom objeme, a to až trikrát týždenne.“

Pridaj komentár