Tomáš Surový opäť v drese Slovana

Vedenie HC SLOVAN Bratislava sa s odchovancom banskobystrického hokeja dohodlo tesne pred vianočnými sviatkami na zmluve do konca aktuálneho ročníka, ktorá ešte podlieha registrácii na Centrálnej hráčskej matrike (CIB) v Moskve.

Príchod Tomáša Surového zahŕňa aj dohodu medzi HC SLOVAN a HC ’05 Banská Bystrica, na základe ktorej by sa útočník mal včas vrátiť do svojho materského klubu, aby mu pomohol v boji o majstrovský titul.

Tridsaťpäťročný hokejista odštartoval sezónu 2016/2017 v drese HC’05 Banská Bystrica, kde sa zaradil medzi najlepších hráčov mužstva. Surový potvrdil dobré výkony ziskom 38 bodov v 31 zápasoch, čo ho vynieslo do pozície najproduktívnejšieho hráča Tipsport Ligy. Strieborného medailistu z roku 2012 si fanúšikovia Slovana dobre pamätajú z ročníkov 14/15 a 15/16, kedy obliekal belasý dres a v druhej sezóne doviedol mužstvo ako kapitán do play off.

HC SLOVAN Bratislava víta Tomáša Surového späť v tíme, verí, že nadviaže na dobré výkony a pomôže klubu v náročných zápasoch v druhej polovici sezóny v KHL.

Správu priniesol oficiálny web klubu hcslovan.sk.

Pridaj komentár