Tretia turecká remíza

ŠK Slovan Bratislava – Aalborg BK 3:3 (1:1)

Góly: 10. Kubík, 54. Priskin, 62. Saláta – 29. Enevoldsen, 58. Würtz, 76. Bassgog

ŠK Slovan: Mucha – Kotula (92. Laczkó), Saláta (78. Kopičár), Sekulič, Zreľák – Simovič, Scott (65. Abdilehou) – Milinkovič, Savičevič (55. Vittek), Kubík (86. Šefčík) – Priskin

Aalborg BK: Christensen – Kristensen, Augustinussen, Pedersen, Rokkedal, Thrane, Würtz, Risgård, Thomsen, Enevoldsen, Spalvis

Zápas začali Slovanisti dvoma dobrými šancami. Priskin ešte neuspel,  gólom sa skončila Kubíkova strela z 10. minúty.  Na dva nula mohol po rohovom kope zvýšiť Zreľák, jeho strela išla nad. Dáni ohrozili Muchu z poza šestnástky, ten bol pozorný. Po polhodine hry nestačil na Enevoldsenovu strelu. Blízko k vedúcemu gólu belasých bol Kubík, Christensen svoj tím podržal.

Úvod druhého polčasu sa niesol v šanciach na oboch stranách. Slovan sa ujal vedenia po Priskinovej strele, to mu vydržalo iba štyri minúty, po ktorých vyrovnal Würtz. Hra mala spád, po hodine hry sa belasí po tretíkrát v stretnutí ujali vedenia, keď na 3:2 zvýšil Saláta. Slovan bol pri chuti, dva šance v krátkom čase nepretavil do gólu Vittek. Slovan za svoje nepremenené príležitosti pykal. 15 minút pred koncom sa do tretice v zápase futbalistom Aalborgu podarilo vyrovnať.