Z Vladivostoku s bodom

Admiral Vladivostok – HC Slovan Bratislava 2:1 s.n. (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Góly: 29. Žafiarov (Makarenko, Kazakov) , 65. rozh. náj. Kazakov – 60. Barker (Genoway, Kašpar)

Admiral Vladivostok: Nalimov  – Blum, Kurašov, Volčenkov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Sajustov, Tkačov, Sabolič – Žafiarov, Makarenko, Kazakov – Butuzov, Machanovskij, Alexandrov – Manukjan, K. Voronin, Krasnoslobodcev – Sergejenko

HC Slovan Bratislava: Štěpánek  – Ebert, Barker, Taimi, Meszároš, Švarný, T. Voráček, Kozák, Hedera – Smoleňák, Viedenský, Kašpar – Genoway, Buchtele, Řepík – A. Šťastný, Sádecký, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, Hecl

Rozhodca: Eduard Odins, Sergej Gusev – Gleb Lazarev, Nikita Vilyugin. Vylúčenia 1:2, Oslabenie 0:0, Presilovky 0:0

V prvej tretine mali viac z hry belasí. Viedenský ani v Genoway svoje príležitosti nedokázali premeniť. V úvode druhej časti udreli domáci.Slovan bol blízko k vyrovanie ale Nalimov bol na mieste. Vo vyrovnanom zápase mal viac z hry Slovan, keď ustál tlak domácich v tretej časti, v powerplay 30 sekúnd pre koncom dokázal vyrovnať. Svoj prvý gól v sezóne zaznamenal Barker. Predĺženie gól neprinieslo, o víťazovi rozhodli samostatné nájazdy.Tie vyšli domácim, ktorí si pripísali bod navyše.

Miloš Říha, tréner Slovana (zdroj hcslovan.sk): „Opäť sme odohrali zápas, v ktorom sme hrali miestami veľmi dobre, no zároveň sme často robili aj zbytočné chyby. Pozitívne je, že máme aspoň bod. Negatívna je strelecká nemohúcnosť v nájazdoch, extra bod z nich nám chýba.“