ŠK Slovan ohlásil začiatok zimnej prípravy

Zimnú prípravu odštartovali slovanisti 7. januára, testovaním v špecializovanej lekárskej klinike. Tieto previerky nadviažu na predchádzajúce fyzické testy, ktoré hráči absolvovali pred odchodom na dovolenky. Uvádza klubový web Slovana.

Nasledovať bude ďalšie jednodňové kondičné testovanie hráčov už na ihrisku na Pasienkoch. V nedeľu 10. januára odletia zverenci Nikkiho Papavasilia na sústredenie do Turecka, kde budú počas desiatich dní pracovať predovšetkým na fyzickej pripravenosti.

Prvý prípravný zápas odohráme 23. januára proti českému účastníkovi skupinovej fázy Európskej ligy Slovan Liberec. Tento zaujímavý duel sa uskutoční v rámci krátkeho sústredenia v Nymburku, počas ktorého si zmeriame sily aj s Jabloncom o deň neskôr.

V závere januára odohrá Slovan ešte jeden prípravný duel so súperom, ktorého meno bude známe o niekoľko dní. „Do tepla“ pocestujú slovanisti pred záverom prípravy ešte raz. Vrátia sa do Turecka, tento raz už ale na herné sústredenie. Od 31. januára do 14. februára odohrajú v okolí Antalye minimálne tri kvalitné priateľské duely. Prvý z nich je na programe 3. februára proti rumunskému tímu Universitatea Craiova. Druhý zápas  proti gruzínskemu Dinamu Tbilisi bude nasledovať 10. februára, tretí sa uskutoční o tri dni neskôr proti dánskemu prvoligistovi z Aalborgu.

Od 15. februára čaká na slovanistov záverečná časť prípravy v domácich podmienkach. Generálkou pred ligou bude 20. februára v Senci súboj s domácim druholigistom. Presne o týždeň neskôr už nastúpi náš tím na jeden z najväčších šlágrov celej ligovej sezóny proti AS Trenčín.

Upozorňujeme, že program sa môže ešte meniť. Pre aktuálne informácie prosím sledujte oficiálny klubový web a novinky na klubových profiloch na sociálnych sieťach.


Program zimnej prípravy A-tímu ŠK Slovan Bratislava:

7. január: začiatok zimnej prípravy
7. január – 8. január: testovanie hráčov v špecializovanej lekárskej klinike
9. január – kondičné testy hráčov na ihrisku, Pasienky
Sústredenie v Turecku (Antalya/Belek) 10. január – 20. január

19.január  prípravný zápas s Interom Baku.

Sústredenie v Česku (Nymburk) 22. január – 24. január
23. január: prípravný zápas s Libercom
24. január: prípravný zápas s Jabloncom
30. január: prípravný zápas (súper bude upresnený)
Sústredenie v Turecku (Antalya/Belek) 31. január – 14. február
3. február: prípravný zápas proti CS Universitatea Craiova
6. február: prípravný zápas Razgrad Ludogorec
10. február: prípravný zápas proti Dinamu Tbilisi
13. február: prípravný zápas proti Aalborgu
15. február – 26. február: príprava v Bratislave
20. február: prípravný zápas proti Sencu (ihrisko Senec)

Pridaj komentár