Záver prípravy zakončený presvedčivou výhrou (FOTO)

ŠK Slovan Bratislava – ŠK Senec 6:0 (2:0)

Góly: 20. Vittek (z pok. kopu), 38. Vittek, 53. Priskin, 54. a 56. Kubík, 63. Kotula

Zostava Slovana: Hrubeš – Kotula (73. Laczkó), Saláta, Sekulič, Zreľák – Simovič (67. Savičevič), Scott (80. Kopičár) – Priskin (85. González), Kubík (90. Šefčík), Milinkovič (77. Podaný) – Vittek

Na záver prípravy odohrali belasí  prípravný duel prti Sencu. Prvých desať minút bolo oťukávacích, až potom si začal Slovan vytvárať gólové príležitosti. Po faule na Kubíka v pokutovom území si loptu na biely bod postavil Vittek 1:0.  Už  o pár minút Priskin z ľavej strany neprekonal brankára hostí. V 36. minúte neuspel v čistej šanci Vittek, o dve minúty sa po ideálnej  prihrávke z ľavej strany nemýlil 2:0. Na tri nula mohol upraviť Milinkovič, jeho strela iba tesne minula hosťujúcu bránu.

Po zmene strán sa Slovan začal presadzovať v strede ihriska, dominoval na krídlách. Za svoju aktivitu dosiahol v priebehu troch minút tri góly. Postupne sa presadil Priskin a dvakrát Kubík. Na  hrozivých šesť nula dorazil Kubíkovu strelu pohotový Kotula. Slovan mal zápas pod kontrolou, hoci si vypracoval viacero šacní, ďalšie góly nepridal. K hetriku bol blízko Vittek, ten hlavičkoval iba do brvna.

Ohlasy po zápase:

Slobodan Simovič.„Máme za sebou tvrdú prípravu. Boli sme dvakrát v Turecku, pripravovali sme aj v domácich podmienkach. Hoci výsledky tomu nezodpovedajú tvrdo sme na sebe pracovali. Tento  zápas nám vyšiel, vytvorili sme si veľa gólových príležitostí, to je pre nás pozitívne. Dali sme šesť pekných gólov, dobre sme sa naladili na Trenčín“