Slovan s presvedčivým víťazstvom

Futbalisti Slovana vstúpili do zápasu výborne, po Holmanovom centri presnou hlavičkou Božikov otvoril skóre. Slovan nepúšťal súpera do príležitostí. Sám hrozil, v 30. minúte bol v dobrej šanci Čavrič, ktorému v poslednej chvíli  obrana súpera odkopla loptu na roh. O pár minút Kuciak vytlačil Savičevičov pokus spoza šestnástky. V závere prvého polčasu tesne nad hlavičkoval Holman.

Obraz hry sa nezmenil aj po zmene strán. Po hodine poslal Moha ideálnu prihrávku Šporarovi, ktorý bez problémov zvýšil na 2-0. O desať minút Slovan zakombinoval, Savičeviča do šance poslal Holman, ten skvele našiel Šporara, ktorý zaznamenal svoj druhý gól v zápase. Slovan zápas kontroloval, v závere zápasu štvrtý gól v sľubnej šancinepridal Cmiljanić.

ŠK Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová 3:0 (1:0)

Góly: 5. Božikov, 65. a 77. Šporar,

Žlté karty:  Obročník, M. Baran, Leško

ŠK Slovan Bratislava:  Šulla – Apau, Saláta, Bajrić, Božikov – Nono – Savičevič, Holman – Čavrić (75. Dražić), Šporar (81. Cmiljanić), Moha (87. Hološko)

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, Krivák (C), Bartoš, Turňa – Obročník, M. Baran – Leško, Mikuš (73. Tereščenko), Breznaník (73. Bernadina) – Więzik.

Rozhodca: Ziemba – Kováč, Chládek.