Zvýhodnená balíková vstupenka „Nový rok“

Zabezpečte si teraz zvýhodnenú balíkovú vstupenku „Nový rok“ na dvojicu januárových zápasov proti Amuru Chabarovsk a Kunlun Red Star a ušetrite až 50% z ceny jedného zápasu.

Vzhľadom na pomerne veľký počet nehokejových podujatí a programov v prvej polovici prebiehajúcej hokejovej sezóny 2016/17 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, čaká teraz na HC SLOVAN Bratislava výnimočná porcia desiatich domácich zápasov KHL bez prerušenia v rozpätí 27 dní!

Slovan odohrá do konca základnej časti na domácom ľade až 14 zo zvyšných 20 zápasov, pričom hlavný nápor čaká na mužstvo a jeho priaznivcov práve od 20. decembra 2016 do 15. januára 2017. Tak veľa zápasov doma po sebe Slovan od vstupu do KHL ešte nikdy nehral.

Bude to veľká výzva po športovej stránke pokúsiť sa z domáceho ľadu vydolovať čo najviac víťazstiev a bodov. Rovnako atraktívne, ale aj náročné obdobie však čaká aj na fanúšikov, pretože rozhodne nie je jednoduché zariadiť si ostatné záležitosti tak, aby stíhali čo najväčší počet domácich zápasov.

Majitelia sezónnych vstupeniek majú samozrejme o jednu starosť menej: všetky zápasy majú v cene permanentky. Pre záujemcov o zápasové vstupenky prichádza HC SLOVAN s novinkou: zvýhodnenou balíkovou vstupenkou „Nový rok“, platnou na dvojicu domácich zápasov po Novom roku: 3. januára proti Amuru Chabarovsk a 5. januára proti atraktívnemu nováčikovi súťaže Kunlun Red Star Peking.

dvojzapas2

Balíková vstupenka „Nový rok“ bude v predpredaji na všetkých predajných miestach Ticketportal od piatku 16. decembra predbežne do 22. decembra. Po tomto dátume sa do predpredaja dostanú aj bežné zápasové vstupenky na oba spomínané zápasy. Paralelne s predajom balíka „Nový rok“ začína od 16.12. aj predpredaj bežných zápasových vstupeniek na duel v nedeľu 8. januára proti Admiralu Vladivostok.

Balík „Nový rok“ je k dispozícii do sektorov Státie (16,- EUR), Best Buy (19,- EUR), Budget (22,- EUR) a Corner (26,- EUR). Pri kúpe balíku „Nový rok“ ušetríte 6 až 8 eur v porovnaní s kúpou individuálnych vstupeniek na oba zápasy, čo predstavuje zľavu 46-54% z ceny druhého zápasu. K dispozícii je aj detský balík „Nový rok“ v cene 12,- EUR (50% zľava z druhého zápasu). Informuje oficiálny web klubu.

screenshot_1

Pridaj komentár