Spartak Myjava – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (1:0)

Žlté karty: Duga, Abrahám, Pavlík – Kubík, Priskin, Savičevič, Morlacchi

Červená karta: Kukoľ – Savičevič (po druhej žltej), Schet

Spartak Myjava: Hruška – Machovec, Pavlík, Ostojić, Kóňa – Kolár (82. Černáček), Pekár (77.Marček), Abrahám (70. Mehremič), Bílovský – Duga, Kukoľ.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Morlacchi, Saláta, Kotula, Savičevič, Kubík, Soumah (89.Šeťčík), M. Rigo – de Sa (42. Orušla), Schet, Priskin.

Rozhodca: Glova – Hancko, Chládek – Balko.

Divákov: 837

V poslednom jesennom kole sa Slovan predstavil v Myjave. Tá začala dobre, keď už v piatej minúte Pekár otvoril skóre. V 10. minúte bol k blízko k vyrovnaniu Slovan. domáci Machovec obetavým zásahom loptu vyrazil. O tri minúty sa individuálne presadzoval Soumah, vyrovnávajúci gól nepridal. Hra sa odohrávala prevažne s strede ihriska, ktorú sprevádzali nepresné prihrávky. V 42. minúte pre zranenie odstúpil De Sa. Prvý polčas vyhrali domáci 1:0, hoci Kóňa v poslednej minúte donútil Greifa k zákroku.

V úvode druhého polčasu zahrávali belasí priamy kop, Savičevičov center vyrovnanie nepriniesol. To sa podarilo až striedajúcemu Oršulovi, ktorý po necelej hodine hry využil zmätok v obrane Myjavy. V zaujímavej príležitosti sa o pár minút ocitol Kolár, obrana Slovana bola pozorná. Slovan mal viac loptu na kopačkách, kombinoval okolo myjavskej brány, chýbal mu moment prekvapenia. Slovan sa snažil o víťazný gól, musel si dávať pozor na brejkové príležitosti Myjavy. V samom závere sa strhla šarvátka, po ktorej boli vylúčení Kukoľ a Schet. Oba celky si po remíze 1:1 body podelili.