Prvé semifinále pre Slovan

V sobotu sa začala semifinálová časť vyraďovacej fázy v extralige juniorov. Slovan privítal Banskú Bystricu, ktorú v zaujímavom stretnutí zdolal 4:3. Belasí mali raketový vstup do stretnutia, už v prvej minúte ich poslal do vedenia Galis. Hosťom sa podarilo vyrovnať, misky váh na svoju stranu posunul v presilovej hre Halama. V polovici druhej tretiny zvýšil na 3:1 Krajč. V záverečnej časti sa podarilo Šiškovi zvýšiť na 4:1, zdalo sa, že je výsledku rozhdonuté. Bystrica sa dvoma rýchlymi zásahmi vrátila do zápasu. V závere už žiadny gól nepadol, Slovan vyhráva v sérii 1:0. Druhý duel je na programe v nedeľu o 10.30.

HC Slovan Bratislava – HC 05 Banská Bystrica 4:3 ( 2:1, 1:0, 1:2)

Góly: 1. Galis (Danišovský, Vidovič), 10. Halama (Danišovský, Vidovič), 32. Krajč (Liška), 44 Šiška (Skalický, Pribula) – 8. Andrisík , 50. Vydúrek (Surový) 52. Surový (Koziot,Ambroz)