ŠK Slovan Bratislava juniori – FC VSS Košice 1:2 (0:0)

Góly: 82. Adilehou – 67. Jurčo, 79. Jurčo (11m.)

Žlté karty: Sabo, Kurčík, Majerčák, Molnár- Konnsimbal, Šinglár

ŠK Slovan Bratislava juniori: Greif – Adilehou, Kurčík, Sabo, Malý, Petreje, Andrejko, Majerčák (82. Hrnčár), Miklós, Tichý (75. Rigo), Molnár

FC VSS Košice: Ružinský – Jonec, Morgan, Drame (46.Dimun), Takáč, Šinglár, Konnsimbal (46.Jurčo), Tóth, Karaš (88. Gáll), Mukendi, Janiš

Rozhodovali: Ochotnický – Barenčík, Štrbo.

Po roku  sa stretol Slovan s Košicami. Hoci len jeho rezervný tím, ale zápas mal svoj náboj. Prvých pätnásť minút patrilo hosťom, ktorí častejšie držali loptu na svojich kopačkách. Potom sa osmelili aj mladí Slovanisti, zaujala spolupráca Tichého s Petrejem. Hostia z Košíc boli naďalej nebezpečnejší, aktivitou hýril Mukendi. Po pol hodine hry zahrávali domáci priamy kop, otvárací gól nezaznamenali. V prvom polčase diváci gól nevideli.

V druhom polčase sa hra odohrávala najmä v strede ihriska. Hostia ju chceli oživiť dvojitým striedaním. Boli to domáci, ktorí  predviedli viacero pekných kombinačných akcií.  Zaujal Miklos, ktorý si v súboji poradil s Tóthom, ale jeho center Sabo nedokázal hlavou lepšie zakončiť. Po hodine hry hostia pridali, vypracovali si až tri gólové príležitosti, aby  v 67. minúte poslal svoj tím  do vedenia striedajúci Jurčo 0:1. Slovan sa snažil o vyrovnávajúci gól, ale obrana Košíc bola pozorná. V 79. minúte pridal Jurčo z penalty druhý gól, na ktorý o tri minúty po rohu odpovedal Adilehou 1:2. Slovanu sa v záverečnom tlaku vyrovnať nepodarilo.