FC Fastav Zlín – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:1) 6:5 p.k

Žlté karty: Bartošák – Sekulič, Savičevič, Mareš

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Pazdera, Bačo, Gajič, Matejov – Bartolomeu (62. Džafić), Hnaníček, Traoré, Štípek (46. Bartošák) – Holík (79. Fantiš), Beauguel.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulić, Saláta, Rundič, Kubík – Schet (67. Oršula), Kóňa, Savičevič, Hološko – Soumah (52. De Kamps), Mareš (86. Vittek).

Rozhodovali: Proske – Pelikán, J. Paták

Od prvej minúty mali loptu na svojich kopačkách hráči Slovana. Po oťukávajúcej pätnásťminútovke založili belasí peknú akciu. Kóňa vysunul Kubíka, ktorý poslal prízemný center na Mareša, jeho pokus si za brankára Dostála zrazil Matejov. Gól napokon pripísali Marešovi. Slovan bol pri chuti Kóňa strieľal tesne vedľa. Druhý gól mohol pridať po spolupráci so Schetom Soumah. Po polhodine sa do protiútoku dostala trojica hráčov Zlína, Bartolomeu strieľal vysoko nad. Slovan umnou hrou kontroloval vývoj stretnutia.  Jednogólový náskok svojho mužstva mohol v samom závere polčasu zvýšiť Mareš, ale prestrelil.

Vstup do druhého dejstva vyšiel hráčom Zlína. Striedajúci  Bartošák v sľubnej šance netrafil Greifovu bránu. Zraneného Soumaha musel v 52. minúte nahradiť De Kamps. V druhom polčase už nemal Slovan tak hru po kontrolou ako tomu bolo v prvom polčase. Hráči Zlína po hodine hry nevyužili dve sľubné štandardné príležitosti. Hra nemala spád, bola prerušovaná častými faulami. Oršula desať minút pred koncom našiel Savičeviča, ten v dobrej šanci nezvýšil na 2:0. Na druhej strane musel Greif hasiť Bartošákovu strelu. V 88. minúte trafil Džafić Rundiča do ruky v pokutovom území. Beauguel vyrovnal.