Bate Borisov vs. ŠK Slovan Bratislava 3:0 (1:0)

V odvetnom zápase išlo obom súperom o veľa. Lepšie do zápasu vstúpil Slovan, ale bránku súpera neohrozil. V 6. minúte sa po Halenárovej chybe mohli do vedenia dostať domáci, brankár Perniš Slovan podržal. Hostia sa snažili Soumahom niečo vymyslieť, ale v 14. minúte boli bližšie k vedúcemu gólu hráči Borisovu. Rodionavu strelu zastavila konštrukcia Pernišovej brány. Domáci mali hru pod kontrolou, nepúšťali Slovanistov do šancí. Až v 27. minúte si po Fořtovej hlavičke a Halenárovom centri vytvorili prvú vážnejšiu šancu, s ktorou si domáci brankár poradil. Po polhodine si domáci v rozmedzí pár minút vytvorili tri sľubné šance. V závere prvého polčasu sa Bate dostalo do vedenia, v 41. minúte Gordejčuk preloboval Perniša 1:0. Do konca prvého polčasu už gól nepadol hoci domáci mali k nemu blízko.
V 46. minúte poslal tréner Straka na ihrisko Štefánika, ktorý nahradil Žofčáka. Obraz hry sa moc nezmenil, navyše v 47. minúte dostal Soumah za zbytočný faul žltú kartu.V 50.minúte dostal žltú Gorosito i domáci kapitán Lichtarovič. V 53.minúte mal po rohovom kope Slovan gól na kopačkách, ale Gorositovu strelu s obrovskou dávkou šťastia chytil domáci brankár.
Slovan sa v týchto fázach hry dostával do tempa, pokúšal sa vyrovnať. V 62. minúte prišiel na ihrisko Vittek, ktorý nahradil Fořta. Slovanu sa krátil čas na vyrovnanie, pokúšal sa presadiť po centroch do malého vápna. Domáci čakali na chyby belasých s cieľom dosiahnuť druhý poisťovací gól. V 79.minúte dostal druhú žltú kartu Soumah, pre ktorého sa zápas skončil. V 82.minúte zachránil pred Pernišom Grendel, ktorý udržal Slovan v hre. V 83.minúte to skúšal Slovan s Peltierom, ktorý nahradil Grendela. K.O. pre hostí prišlo v 84 a 85. minúte, kedy inkasovali dva rýchle góly. Najprv sa presadil Krivec, ktorý zvýšil na 2:0, aby Slovan „dorazil“ Rodionov 3:0. Trpký koniec pre belasých, ktorí končia v edícii Ligy majstrov. Na jeseň si zahráme aspoň Európsku ligu.

Góly : Gordejčuk  41´ Krivec 84´ Rodionov 85′

Červená karta: 79. Soumah