ŠK Slovan Bratislava – FC DAC Dunajská Streda 1:0 (0:0)

Žlté karty: Kotula – Ljubicić, Štepanovský, Huk, Slávik

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Kotula (46. Ligeon), Morlacchi, Saláta, Kubík – Savičevič, de Kamps – Schet (90. de Sa), Soumah, Oršula (63. Priskin) – Čavrić.

FC DAC Dunajská Streda: Slávik – Huk (87. Šabala), Ljubicić, Ľupták (69. Michalík), Kwin Kwin – Brašeň, Pambou, K. Vida, Živković – Kontár (83. Polievka), Štepanovský.

Rozhodca: Glova – Brendza, Vorel.

V daždivom počasí si prvú šancu vytvoril Slovan, Savičevičov signál po priamom kope medzi tri žrde Čavrićnezakončil. Viac hry mal Slovan, ktorý sa po polhodine po spolupráci Čavriča so Soumahom ujal vedenia, gól pre offside napokon neplatil. V závere prvého polčasu sa do sľubnej šanci po individuálnej akcii dostal Kubík, jeho pokus Slávik vyrazil.

Podobne ako prvý polčas ani ten druhý nemal veľké tempo. Slovan mal viac loptu na svojich kopačkách, snažil o úvodný gól. Hostia sa snažili hrať na protiútoky, Mucha nemusel zasahovať. Po hodine hry zahrávali belasí priamy kop,  de Kamps Slávika neprekvapil. 20 minút pred koncom nebezpečne pálil Soumah, jeho pokus iba tesne minul bránu. Na druhej strane mal dobrú možnosť Štepanovský, Mucha bol na mieste. V 80. minúte svoju šancu Priskin ešte nepremenil, o pár minút na to využil Soumahovu prihrávku 1:0. V samom závere nebezpečne strieľal Polievka. Slovan si pripísal dôležité tri body.