Dôležitý dvojzápas!

Belasí dnes odcestovali na krátky, ale ďaleký trip, na ktorom sa stretnú so Sibirom Novosibirsk a Barysom Astana. Proti Sibiru sme hrali nedávno doma, po tesnej prehe 2:3 si všetky body odviezol náš súper. Podarí sa Sibiru vrátiť požičané? S Barysom to bude naše prvé vzájomné meranie síl v tejto sezóne. Astana produkuje útočný štýl hokeja, založený na istote Jána Laca v bráne.

Na paľube chýbali viacerí zranení hráči. Najnovšie rozšíril belasú maródku aj Mário Lunter. Z Banskej Bystrice preto pribudlo trio Luža, White, Kudrna. Najlepšou správou je, že odcestoval najproduktívnejší hráč Slovana Laco Nagy. Veríme, že chalanom sa podarí získať čo najviac bodov.

Janus, Backlund – Sigalet, Foster, Baranka, Sersen, Mihalik, Štajnoch, Luža, Brejčák – Bartovič, Surový, Hudáček, Nagy, Vondrka, Nedorost, Netík, Rachůnek, Tičar, Jeglič, Kudrna, Bližňák, Šťastný, White

Program zápasov:

5.11. 14.00 Sibir Novosibirsk – HC Slovan Bratislava

7.11. 14.00 Barys Astana – HC Slovan Bratislava

Zápasy vysiela v priamom prenose športový kanál Sport2.

4 thoughts on “Dôležitý dvojzápas!

  • 4. novembra 2014 at 10:22
    Permalink

    Styri-pat bodov by bolo vybornych. Sibir hratelny, Astana nie je tak silna ako vlani, aj ked Laco vie zatiahnut roletu.

  • 4. novembra 2014 at 11:35
    Permalink

    mali by sme dohnat stratene body z ostatnych zapasov doma,kedze vonku nasi hraju o poznanie lepsie. Suhlasim ten Sibir je hratelny, Astana je doma silna, ja by som bol spokojny so 4bodmi.

Pridaj komentár