Slovan si poradil s Podbrezovou

ŠK Slovan Bratislava – FK Železiarne Podbrezová 4:1 (2:0)

Góly: 4. 52. Čavrić, 11. Mareš, 79.Savičevič – 74. Rundič vl.

Červená karta: Rundič

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Chouchoumis, Božikov, Rundič, Sekulić – Rabiu, de Kamps (65. Savičevič) – Čavrić (81. Kubík), Holman, Hološko – Mareš.

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Viazanko, Turňa, Kostelný, Kupčík – Djordjevič, Leško(89. Kuzma), Válovčan (77. Bernadina), Rendla – Baéz (68. Mikuš), Bilič.

Rozhodca: Chmura – Kováč, Galo.

Diváci: 947

Slovan začal s náporom, čoho výsledkom bol rýchly Čavričov úvodný gól. Belasí boli pri chuti, aby Holman vyzval do šance Mareša, ktorý neodmietol 2:0. Slovan sa tlačil do bránky, aktivitou hýril Čavrič.  Hostia Greifa výrazne neohrozovali. Svoj druhý gól v zápase nepridal po peknej strele Mareš, na jeho pokus v závere prvého dejstva odpovedal Viazanko, ktorému prihrávku zmaril Rundič.

V úvode druhého polčasu musel zasahovať Greif, ktorý ale slabý pokus súpera bez problémov kryl. Slovan odpovedal Čavričovou strelou, ktorou prekonal Kuciaka 3:0. Hra trošku upadla, belasí, vedomí si svojho trojgólového vedenia kontrolovali vývoj zápasu. Holman mohol zvýšiť na 4:0, jeho pokus letel nad bránu. Hosťom sa podarilo skorigovať, keď si Mikušovu strelu za Greifa zrazil Rundič. Striedajúci Savičevič uzavrel na konečných 4:1, keď na dvakrát prekonal Kuciaka.

 

 

Pridaj komentár