Hokejisti Slovana neuspeli ani v treťom zápase

Dynamo Moskva – HC Slovan Bratislava 4:2 (0:0, 3:1, 1:1)

Góly: 23. Tarasov (Boyd), 35. Markovin (Sidljarov, Jefremov), 40. Komarov– 31. J. Mikúš (Smoleňák, Štepánek), 60. Řepík (Smoleňák, Barker)

Dynamo Moskva: Jeriomenko (Bočarov) – D. Višnevskij, Hietanen, M. Soloviov, I. Nikulin, Koriagin, Kutejkin, Volkov – Tarasov, Karsums, Boyd – D. Kazionov, N. Komarov, Podšenďalov – Briukvin , Bicadze, A. Alexejev – Sidljarov, Markovin, Jefremov – Zlobin

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Mazanec) – Barker, Ebert, Švarný , Taimi, Hedera, T. Voráček, Černý – Kašpar , Viedenský, Řepík – Smoleňák, Buchtele, Co. Genoway – Hrnka, Skalický, J. Mikúš – Hecl, Sádecký, Ramstedt – M. Sloboda

Rozhodca: Kislov, Ibatulin – Badyl, Ponamarenko. Vylúčenia 3:8 navyše Taimi 2+10, Štepánek 10 min. OT  Oslabenia 1:0, Presilovky 1:1

Slovan začal stretnutie oslabením, to zvládol. Prvých desať minút ale väčšiu príležitosť neprinieslo. Následne si presilovku zahrali aj belasí, ktorá po zbytočnom faule od Taimiho trvala mnútu a 20 sekúnd. V prvej časti mali viac z hry domáci, ale diváci v jej úvode vďaka pozornéhmu Štěpánkovi gól nevideli.

Druhá tretina začala šancami na oboch stranách. Buchtele ani Kazionov skóre neotvorili. Disciplína belasých nezdobila, Švarný poslal svoj tím do oslabenia, v ktorom Jeremenka ohrozil Viedenský. Dynamo ale presilovku využilo, aby Tarasov otvoril skóre. K druhému gólu bol veľmi blízko Sidljarov. Slovan postupne zvýšil aktivitu, po Smoleňákovej prihrávke vyrovnal Mikúš. Vedenie o pár minút na domácu stranu prinavrátil Markovin. Navyše v oslabení zvýšil na 3:1, ktorý zaznamenal gól do šatne.

Tretia časť nemala také tempo ako druhá tretina. Slovan prežil ďalšiu presilovku.V polovoci tretiny domáce prečíslenie 2v1 nezvládol Alexejev. Slovan sa snažil o druhý gól, vďaka faulom strácal drahocený čas, čo bolo vodou na mlyn pre Dynamo. Nikulin v presilovke zvýšil  na 4:2. V samom závere v presilovke uzavrel na konečných 4:2 Řepík. Slovan nazdbieral v Moskve 36 trestných minút.