Hráči chvália nový systém hry, Mazanec: Vyzerá to lepšie (FOTO)

Štyri body z dvoch zápasov pod novým trénerom Zankovcom. Veľa, málo, či akurát? V každom prípade Slovan podal najlepší výkona na domácom ľade v sezóne. „Prvá tretina bola z našej strany slabšia, potom sme sa zlepšili vo všetkých činnostiach. Som rád za toto víťazstvo,“ skonštatoval po zápase bieloruský tréner.

Pečať nového trénera na hernom prejave je zrejmá, aj keď zatiaľ iba v maličkostiach. „Snaží sa niečo zmeniť, ani nie tak na tréningoch, ale pozerali sme veľa videí. Veríme, že to bude lepšie, ešte je málo času na hodnotenie. Čaká nás teraz dlhý trip, takže ten musíme zvládnuť a priniesť nejaké body,“ uviedol Michal Řepík, autor jedného zo štyroch gólov v zápase.

Hlavnými hviezdami večera však boli autor dvoch gólov  Radek Smoleňák a brankár Marek Mazanec. „Ukázali sme, že vieme hrať hokej aj proti tímom, ktoré majú viac bodov ako my. Myslím, že je to zásluhou nového systému, ktorý nám vštepuje nový tréner,“ povedal Smoleňák, čím opäť poukázal na to, kde mohol byť v predchádzajúcich zápasoch problém. Jeho slová potvrdil aj Mazanec: „Z môjho pohľadu to vyzerá pekne oproti tomu, ako to vyzeralo predtým.“

[Best_Wordpress_Gallery id=“98″ gal_title=“Soci17″]

Pridaj komentár