Juniori cez víkend s tromi bodmi

Cez víkend sa Slovan predstavil na Strednom Slovensku. V sobotu pod Pustým hradom vo Zvolene, kde tesne vyhral 2:1. Na Mikuláša si zmeral sily s Banskou Bystricou, s ktorou po prehre 4:1 ťahal za kratší koniec.

HKM a.s. Zvolen – HC Slovan Bratislava 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Góly: 40. Lupták (Gábor, Kelemen) – 43. Šimonič (Halama, Fereta), 52. Krajč (Kundrát, Bilík)

Slovan na domácom ľade zdolal Zvolen 10:2. Každý zápas je ale iný. Od  úvodu bolo zrejmé, že domáci diváci gólové hody neuvidia.  Gólu sa dočkali v závere druhej časti, kedy Zvolen poslal do vedenia Lupták. Slovan inkasoval nepríjemný, povestný gól do šatne. Slovanistom sa v úvode tretej tretiny podarilo vyrovnať. Misky váh na svoju stranu pre svoj tím priklonil Krajč, ktorý zaznamenal víťazný zásah.

HC ‘05 B. Bystrica –  HC Slovan Bratislava 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly: 5. Oravec ( Ferleťák Kleinedler), 29. Tamášsi (Andrisík, Rosandič), 43. Koziot (Adamčík) 55. Gašpar (Ambroz, Adamčík) – 34. Fereta (Halama, Jaško)

V nedeľu sa mladí Slovanisti predstavili v Banskej Bystrici, s ktorou po prvej tretine prehrávali 1:0. V zápase, ktorý bol na strely vyrovnaný inkasoval Slovan druhý gól, na ktorý stihol odpovedať Fereta. Zápas sa rozhodol v poslednej tretine, ktorú domáci vyhrali 2:0. Slovanu sa nepodarilo stav skorigovať, z pod Urpína odchádzal s prehrou 4:1.