„Loan check“

V tejto sezóne viacerí hráči Slovana striedajú svoje štarty v dresoch Banskej Bystrice, či Dukly Trenčín. Pozrime sa koľko zápasov odohrali a ako sa im v extralige darí.

Patrick White po sľubnej príprave i štarte do sezóny putoval do Bystrice, za ktorú odohral 22 zápasov, pripísal si 23 bodov (14+9). V KHL stihol odohrať 14 zápasov bez bodového zisku.

Andrej Kudrna sezónu strávil prevažne v Banskej Bystrici, kde odohral 28 zápasov s bodovým ziskom 27 bodov (12+15), za Slovan si pripísal bod za asistenciu v siedmych zápasoch.

Mário Lunter odohral v KHL 19 zápasov, v ktorých získal jeden bod (1 gól). V drese Baranov nastúpil v piatich zápasoch, zaznamenal štyri kanadské body (3+1).

Libor Hudáček bol počas jesene preradený na mesiac do Banskej Bystrice. V jej drese odohral 11 zápasov, pripísal si 10 bodov (6+4). V KHL si Libor v 27 zápasoch pripísal na svoje konto sedem bodov (2+5).

DSC09897

Patrik Luža zažíva v tejto sezóne krst ohňom, pri absencií viacerých obrancov nastupuje dokonca aj v prvej obrane. V KHL zatiaľ odohral 16 zápasov bez bodového zisku, za Banskú Bystricu nastúpil  16 krát, pripísal si sedem bodov (1+6).

Andrej Šťastný koncom roka odohral dva zápasy za Duklu Trenčín, získal jeden bod za prihrávku. V KHL začal pravidelne hrávať až po príchode Petriho Matikainena, dnes má na svojom konte v 28 zápasoch štyri body (2+2).

Lukáš Kozák prišiel do Slovana z Dukly Trenčín na Štedrý deň ako výpomoc zadných radov. Podľa potreby sa uvidí, či Lukáš ostane v Slovane do konca sezóny (ako má zmluvu), alebo si odskočí na striedavý štart do Trenčína, za ktorý získal v 36  zápasoch 18 bodov (4+14).

Škoda, že Slovan nemal takto Kozáka alebo iného obrancu podchyteného na striedavé štarty od úvodu sezóny.

2 thoughts on “„Loan check“

 • 2. januára 2015 at 17:57
  Permalink

  Šťastný, Luža, Kudrna up
  Hudáček down

  White – asi by som mu dal ešte šancu, horšie ako Vondrka a Hudáček to byť nemôže. Síce ani nebodoval, zato v BB je solídne produktívny a to u nás hraval buď vo štvrtom alebo s Hudáčkom, čo nie je dobrá kombinácia na produktivitu.

  Lunter – jedine namiesto Hudáčka, inak nie

  Kozák – nechcem mu krivdiť ale nie. žial nemáme na výber tak aspoň má školu.

Pridaj komentár