ŠK Slovan Bratislava B – FC Spartak Trnava B 1:3 (1:3)

Góly:  26. Laczkó – 14. Mečiar 11m, 16. Vojtuš, 39. Harba

ŠK Slovan Bratislava B: Krnáč – Gasser (73. Sokol), Majerčák (46. Reisel), Laczkó, Molnár – Malý – Lády, Sabo, Andrejko, Záhumenský – Tichý (84. Nagy)

FC Spartak Trnava B: Jakubech – Hrebík, Bortel, Deket (83. Královič), Mečiar – Horník, Steinhübel (46. Ujlaky) – Vojtuš (78. Mihálik), Greššák, Jirka – Harba

Rozhodovali: Čiernik – Petríček, Poracký

Diváci: 125

V dohrávke 15. kola Doxxbet ligy privítal Slovan B v Prievoze Tranvu B. Prvé malé derby v tejto sezóne vyhral v Trnave  Slovan 1:0. Oba celky nastúpili s hráčmi, ktorí nastupujú aj za A mužstvá. Bránku Slovana hájil Krnáč, za hostí nastúpila až štvorica hráčov so skúsenostiam z prvej ligy. (Vojtuš, Greššák, Bortel a Jakubech).Tí zúročili svoje skúsenosti, keď po úvodnej šanci Greššáka odpískal rozhodca pokutový kop. Mečiar otvoril skóre. Už o dve minúty viedla Trnava 2:0, Vojtuš dorazil loptu za Krnáča. Slovan po góle pridal, čoho dôsledkom bolo Laczkóvo zníženie na 1:2. Na 3:1 pre Trnavou mohol zvýšiť Greššák, Krnáč jeho pokus vyrazil. Na Harbov priamy kop bol už prikrátky.

Slovan začal druhý polčas náporom, vytvoril si dve sľubné šance. V oboch sa ocitol Tichý, ale neuspel. Trnava odpovedala Jirkom, ten sa dostal do dvoch dobrých situácii, Krnáč Slovan zachránil. Hostia boli pri chuti, zahadzovali  jednu šancu za druhou. Slovanu sa hra nedarila, Malý sa snažil s výsledkom niečo spraviť. Jeho šprint cez stred ihriska gólom neskončil. Napodobniť sa ho snažil Sabo, ktorého strelu do šibenice Jakubech vyrazil. Trnava si svoj dvojgólový náskok udržala.