Nagyovi chýbal pohyb, Bartovičovi aj srdce

By  |  7 Komentárov


Kapitán Slovana Milan Bartovič bol po zápase s Čerepovcom sklamaný. Hráči Slovana neskórovali po prvýkrát v sezóne ani raz, proti Čerepovcu sa im to dokonca pritrafilo už po štvrtýkrát z piatich zápasov. „Chýbalo nám dnes srdce, bojovnosť, nasadenie. S tým, čo sme dnes predviedli sa jednoducho vyhrať nedá. A že sme neskórovali už po štvrtýkrát proti tomu istému súperovi? To my vôbec neriešime. Neberieme to tak, že by bol pre nás Severstaľ neobľúbeným súperom. Máme iný tím ako vlani a predvlani a oni určite tiež. Jednoducho sme dnes nedali do hry to, čo by sme mali,“ skonštatoval Bartovič tesne po zápase. V prvej tretine hostia zasadili Slovanu dve rany, ten sa mohol dostať do zápasu počas presiloviek. Tie však belasým nešli tak, ako v minulých zápasoch. „Áno s tým súhlasím. Dnes nám presilovky nefungovali a keď v nich nedáme gól, nemôžeme vyhrať. Chýbal nám navyše pohyb, neviem, v čom to bolo. Ak by sme dali prvý gól my, možno by nás to nakoplo,“ doplnil ďalšie hodnotenie zápasu Ladislav Nagy.

Lacko_nagy

Práve Nagy mal v presilovkách niekoľko možností na skórovanie. „Pozerali sme aj nejaké video, aby sme presilovky hrali efektívnejšie, no dnes to bohužiaľ nepadlo. Mišo Sersen to mal viac strieľať na bránu, čo aj robil, no dnes nám asi nebolo súdené skórovať,“ doplnil sklamaný kanonier Slovana. Čerepovec v zápase neustále hrozil najmä z rýchlych brejkov, ktoré belasým robili veľké problémy. Hostia si práve z nich vypracovávali veľké gólové šance. „Musíme pri týchto situáciách viac komunikovať. Nesmie sa nám stávať, aby sme zo situácie traja proti trom dostávali góly. Máme nejaký čas na to, aby sme si to vysvetlili a odstránili tieto chyby do ďalšieho zápasu s CSKA,“ uzavrel Ladislav Nagy.

7 Komentárov

 1. Sofia

  Sofia

  18. septembra 2014 at 7:41

  „To mi vôbec neriešime.“ To „mi“ je len preklep, že? 🙂
  A určite je správne „Nagymu“? Píšu to síce skoro všetci, ale nemalo by byť Nagyovi?

 2. Fresky1

  Fresky1

  18. septembra 2014 at 9:32

  Presne tak, pise sa Nagyovi, toto je dost do oci bijuca hrubka, prosim opravit 🙂

 3. Majkeeno

  18. septembra 2014 at 9:39

  Lacike, ale tomu Sersovi to treba aj poriadne a presne prihrať a nie hentie šmochtle, čo mu posielate na modrú… Najväčším špecialistom ako poslať spätnú šmochtlu na modrú je Libor a väčšinou si to odnesie Mihálik, ale to by nespracoval ani Foster.

  Dúfam, že vám Kurtis vysvetlí, čo to je poslať spätnú prihrávku tak, aby sa z nej dalo z prvej vystreliť.

 4. Moňo

  Moňo

  18. septembra 2014 at 10:05

  Opravené 🙂

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár