Permanentky na Slovan od pondelka v predaji

Zabezpeč si permanentnú vstupenku, získaj klubovú kartu s množstvom výhod zdarma a maj svoje stále miesto na tribúne!

ŠK Slovan Bratislava spúšťa od pondelka 29.6. on-line predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2015/2016, ktoré ponúkajú širokú škálu zliav a výhod. Osobný predaj priamo na sekretariáte klubu bude možný od utorka 30.6. od 8.30 h.

V sezóne 2015/2016 byť majiteľom permanentnej vstupenky sa naozaj oplatí. Majiteľ permanentky automaticky získava tieto výhody a benefity:

1. Permanentná vstupenka je platná na všetky domáce zápasy Fortuna ligy a Slovnaft Cup-u. Pri porovnaní cien vstupeniek a permanentky získava majiteľ permanentky až 6 domácich ligových zápasov zdarma.
2. Klubovú kartu zdarma s množstvami výhod (fotografia na drese obľúbeného hráča, zľava vo fanshope, množstvo partnerských zliav a iné).
3. Darček od ŠK Slovan (o distribúcii darčeku budeme majiteľov permanentiek informovať).
4. Predkupné právo na svoje miesto na zápasy európskych súťaží, ak to pravidlá a podmienky UEFA budú umožňovať.
5. Majiteľ permanentnej vstupenky bude mať vyznačené svoje sedadlo nálepkou.

Dizajn permanentky nadväzuje na koncept belasých legiend Slovana. Tentoraz bude na lícnej strane vašej permanentnej vstupenky vyobrazený legendárny Michal Vičan, ktorý sa veľkými písmenami vryl do klubovej histórie ako výborný obranca a neskorší tréner stojaci na čele mužstva Slovana, ktoré zdolalo vo finále PVP v roku 1969 slávnu FC Barcelonu.

Možnosti zakúpenia permanentnej vstupenky:

1. Od utorka osobne na sekretariáte ŠK Slovan Bratislava (Junácka 10, Bratislava) počas pracovných dní v časoch od 8:30 do 16:30 . Pri zakúpení permanentnej vstupenky sa majiteľ automaticky a zdarma stáva členom klubu ŠK Slovan a získava klubovú kartu s množstvom výhod.

2. Elektronicky (on-line) – pred zakúpením permanentnej vstupenky je potrebná registrácia člena klubu ŠK Slovan, ktorá je pre majiteľa permanentky zdarma. Po registrácii obdrží fanúšik kód, ktorý následne vloží pri kúpe permanentky. Bez vloženia kódu, nie je možné zakúpiť si permanentku.

CENY PERMANENTIEK A VSTUPENIEK NA NOVÚ SEZÓNU 2015/2016

PLÁN ŠTADIÓNA

 

zdroj. skslovan.com

Pridaj komentár