Mladý slovanista! Pošli video a zaži európsku jeseň so Slovanom!

ŠK Slovan postúpil do skupinovej fázy druhej najprestížnejšej európskej pohárovej súťaže – Európska liga UEFA. A žreb mu hneď nadelil troch atraktívnych súperov, ktorými nie sú nik iný ako taliansky S.S.C. Neapol na čele s Markom Hamšíkom alebo ostrostrelcom Gonzalom Higuainom, slávna česká AC Sparta Praha v kádri aj so Slovákom Michalom Breznaníkom, s ktorou to bude veľké derby či jeden z najúspešnejších švajčiarskych klubov BSC Young Boys z Bernu.

Toto všetko môžeš teraz zažiť aj so svojimi spolužiakmi úplne zadarmo! A čo k tomu treba? Stačí, ak spravíš to najlepšie krátke video na tému Slovan a fanúšikovia, či už sám alebo natočíš belasý deň na tvojej škole, a pošleš toto video na e-mail mladyslovanista@skslovan.com. Následne na facebooku Mladý slovanista budú tieto videá zverejnené, kde budú môcť ludia za ne hlasovať.

Čo všetko získate? Vďaka projektu Mladý slovanista bude mať možnosť vidieť týchto atraktívnych súperov na vlastné oči až 150 z vás, žiakov a študentov základných a stredných škôl (dve školy po 25 žiakov na každý domáci duel). Okrem vstupeniek budete zadarmo dopravení zabezpečenou dopravou priamo od školy až na štadión a späť. Takisto od klubu a partnerov projektu dostanete suvenír a pomôcky na fandenie. V sektore D6, ktorý bude pre vás vyhradený, bude navyše čakať deka, podsedák a v prípade zlého počasia aj pršiplášť (tak dúfajte, že bude trochu pršať).

Pravidlá projektu sú jednoduché: zapojiť sa môžu všetky školy bez výnimky, avšak vždy iba s jedným videom. Videá je možné posielať aj priebežne. Uzávierky sú nasledovné:

  1. pred domácim zápasom proti S.S.C. Neapol (2.10.2014) je 22.9.2014
  2. pred domácim zápasom proti AC Sparta Praha (23.10.2014) je 13.10.2014
  3. pred domácim zápasom proti BSC Young Boys (27.11.2014) je 17.11.2014

Tešíme sa aj my v SlovanPositive, keď uvidíme vaše videá a želáme, aby ste sa aj pri ich natáčaní dobre bavili.

Projekt návštevy žiakov a študentov na Európskej lige podporuje Bratislavský samosprávny kraj.

mlady slovanista

 

Pridaj komentár