Preview : UCD Dublin AFC – ŠK Slovan Bratislava

Vo štvrtok  o19.00 sa ŠK Slovan predstaví v odvetnom zápase druhého predkola Európskej ligy na ihrisku UCD Dublin AFC.  V prvom zápase Slovan uspel na Pasíenkoch 1:0, keď sa v závere zápasu presadil Adam Zreľák. Belasí od 30.minúty hrali bez Gorosita, ktorý sa za zbytočný faul porúčal do šatne. V závere prvého polčasu sa belasým zranil Srb Simović.  Jednogólové víťazstvo bolo pre Slovan vykúpením, dalo mu sľubnú šancu do odvety.

UCD Dublin AFC

Mladí Íri sa na Pasienkoch prezentovali odvážnym výkonom. Neboli ani ďaleko od prekvapenie, ale svoju 100 % šancu Swan nevyužil. Na domácom ihrisku UCD Bowl, s kapacitou 3000 divákov sa pred domácou kulisou pokúsia o malý zázrak. Lístky na zápas sa pohybujú v cenovej relácii od 15 Eur pre dospelých, 10 Eur  zaplatia za vstupenku študenti a deti mladšie ako 14 rokov 5 Eur.

Tk

 

ŠK  Slovan Bratislava

Slovan vstúpil do ligy víťazne, keď vyhral v Zlatých Moravciach 2:1. Po lige však musú upriamiť svoju pozornosť na pohárovú Európu. V Dubline sa bude snažiť potvrdiť svoje postupové ambície.  V prípade postupu čaká na Slovan ruský Krasnodar. Do odvety s určitosťou nemôže nastúpiť pre trest Gorosito. V zostave by ho mal nahradiť uzdravený Martin Dobrotka. Na lavičke bude pripravený ďalší rekonvalescent Filip Oršula. Slovan sa definitívne dohodol na spolupráci s Róbertom Vittekom, ktorý bude v Bratislave pôsobiť minimálne rok.

Nastúpi Slovan v tomto rozostavení?

Mucha  – Sekulić, Dobrotka, Saláta, Podaný, Lásik, Štefánik, Milinkovič, Kubík, Vittek, Zreľák

Textový prenos môžete sledovať na tomto odkaze

 

Pridaj komentár