Slovan si poistil Vitteka novou zmluvou (VIDEO)

Odchovanec Slovana Bratislava a historicky najlepší strelec slovenskej futbalovej reprezentácie Róbert Vittek sa po niekoľkodňových rokovaniach dohodol s vedením ŠK Slovan na novom jednoročnom kontrakte.

„Napokon sme dohodli na jednoročnej zmluve. Samozrejme, Robo Vittek je osobnosť, ktorá patrí k Slovanu. Po sezóne prehodnotíme našu spoluprácu. Ak budú obe strany spokojné, určite budeme veľmi radi naďalej pokračovať,“ prezradil viceprezident klubu Ivan Kmotrík mladší.

Obľúbenca belasých priaznivcov sprevádzali v poslednom období zdravotné problémy s kolenom, pričom práve majiteľ klubu Ivan Kmotrík mu pomohol s vybavením operácie v Amerike u medicínskych špecialistov.

Informácie priniesol oficiálny klubový web Slovana.

Odchovanec Slovana tak svojim novým kontraktom potešil srdcia fanúšikov belasých a uistil ich, že v novej sezóne sa opäť môžu tešiť na jeho góly. Najlepší futbalista Slovenska z roku 2006 si už pripísal gól aj v príprave a neskôr aj v predkole pohára UEFA.

Vittek je historicky najlepším strelcom Slovenska na MS, pripomeňme si jeho góly na svetovom šamiponáte v Juhoafrickej republike:

Pridaj komentár