Príprava majstrovských osláv belasých

ŠK Slovan Bratislava si po poslednom zápase sezóny so Žilinou (sobota 21. mája o 17:00 na Tehelnom poli) prevezme trofej pre majstra Slovenska. Nové Tehelné pole zažije oslavy titulu už po štvrtýkrát, avšak len druhýkrát sa uskutočnia bez pandemických opatrení a obmedzení.

Kým v rokoch 2020 a 2021 z dôvodu pandémie nemohli fanúšikovia oslavovať na ihrisku spolu s hráčmi, teraz sa to zmení. Podobne ako v roku 2019, keď si posledný duel so Sereďou pozrelo 11 330 divákov, budú môcť fanúšikovia po zápase vstúpiť na hraciu plochu a tešiť sa spoločne s hráčmi.

Klub pre fanúšikov pripravuje sprievodný program. Od 14:30 bude na námestí štadióna otvorená Fanzóna s aktivitami pre deti i dospelých. Návštevníci fanzóny sa zároveň budú môcť odfotiť s majstrovskou trofejou. V predaji bude limitovaná edícia majstrovských tričiek a majstrovské plagáty.

Slovan platí pivo – po tom, ako Jaba Kankava a Ivan Šaponjič po svojich prvých góloch v belasom pozvali fanúšikov na pivo, sa k tejto iniciatíve pridáva aj klub. Po štvrtom titule v rade pozýva Slovan svojich fanúšikov, ktorí si budú môcť dať pivo na zápase zdarma na účet klubu.

Pred výkopom, cez prestávku i počas zápasu sú pre fanúšikov pripravené rôzne súťaže vrátane vedomostného majstrovského kvízu. K majstrovskej nálade prispejú Angels Cheerleaders, ktoré pred zápasom i cez prestávku predvedú na hracej ploche tanečné vystúpenie.

„Štvrtý titul v rade predstavuje historickú udalosť, ktorá si zaslúži patričnú oslavu. Na poslednom zápase so Žilinou pripravujeme pre fanúšikov viaceré sprievodné aktivity, v rámci ktorých si to svoje nájdu dospelí i deti. Dospelí ocenia pivo na štadióne, ktoré si môžu dať zdarma na účet klubu, či majstrovský kvíz o hodnotné ceny. Pre deti sú prichystané zábavné súťaže na štadióne či aktivity vo fanzóne. Aj my si uvedomujeme, že to najpodstatnejšie nastane po zápase, keď si naše mužstvo prevezme majstrovskú trofej. Fanúšikovia budú môcť po skončení stretnutia vstúpiť na hraciu plochu a tešiť sa s hráčmi. Budú to opäť také oslavy, aké si pamätáme z čias spred pandémie,“ povedal pre v komuniké belasých ich marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.  

Najúspešnejší slovenský klub na majstrovské oslavy opäť pozýva aj deti, ktorým vyhradí samostatné sektory. Bezplatné vstupenky si môžu zarezervovať základné školy z celého Slovenska, futbalové kluby z Bratislavského samosprávneho kraja a futbalové kluby z celého Slovenska, nesúce v mene názov Slovan.

Pre deti sú pripravené dve súťaže – škola, ktorá prinesie najzaujímavejší transparent, získa 100 vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, 3 lopty, 30 šálov Mladý slovanista a prehliadku štadióna Tehelné pole. Škola či klub s najvyšším počtom detí na zápase so Žilinou získa kompletnú sadu špeciálnych dresov, v ktorých Slovan nastúpil vo finále Slovenského pohára. Školy a kluby si môžu bezplatné vstupenky zarezervovať na www.belasesrdce.com.

Pridaj komentár