Program pre fanúšikov belasých

V sobotu 4. marca o 16:30 sa na Tehelnom poli uskutoční 166. najslávnejšie slovenské derby. Slovan doma vyzve Trnavu a my veríme, že pri tom nebudete chýbať. Lístky na toto stretnutie si môžete zakúpiť TU .

Presne dva dni pred derby ŠK Slovan pozýva všetkých svojich priaznivcov na Tehelné pole, kde pre nich pripravil zaujímavé aktivity. Vo štvrtok 2. marca o 16:30 sa začína program pre fanúšikov, počas ktorého sa budú môcť stretnúť s našimi hráčmi.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na otvorený tréning A-mužstva, tlačovú konferenciu s vybranými hráčmi, kde budú otázky klásť sami, a taktiež autogramiádu celého tímu. Všetky tieto aktivity sa uskutočnia v rámci štadióna Tehelné pole.

Brány štadióna sa otvoria o 15:45, otvorené budú vstupy A1 a A2 na hlavnej tribúne štadióna. Na tejto tribúne bude otvorený bufet.

Tréningová jednotka ŠK Slovan na hlavnej hracej ploche sa začína o 16:30. Aj počas tréningu budú nachystané zaujímavé aktivity, aby si z neho fanúšikovia odniesli čo najlepší zážitok. Aj vzhľadom na to, že tím Slovana bude deň po pohárovom zápase so Šamorínom, potrvá tréningová jednotka približne hodinu.

17:30 sa v konferenčnej sále štadióna začne tlačová konferencia s vybranými hráčmi. Otázky tentoraz budú klásť fanúšikovia. Tlačová konferencia potrvá približne polhodinu.

18:00 v druhej, oddelenej časti konferenčnej sály, odštartuje autogramiáda. Podpisové kartičky ochotne podpíšu všetci hráči, tak ako vždy bude priestor aj na spoločnú fotografiu. Informuje oficálny web skslovan.com.

Program

15:45 otvorenie štadióna (vstupy A1 a A2)

16:30 začiatok otvoreného tréningu

17:30 začiatok tlačovej konferencie s hráčmi (konferenčná sála)

18:00 autogramiáda A-mužstva (konferenčná sála)

Foto:skslovan.com

Pridaj komentár