Slovan B na záver jesennej časti s víťazstvom

ŠKF Sereď – ŠK Slovan Bratislava B 2:3  (0:2)

Góly: 55. Bartoš vlastný,  58. Mujkoš, 68. Ba  – 8. 24. Kele

Žlté karty: Mujkoš – Valašík, Reisel,Šefčík

ŠKF Sereď: Šálka – Mujkoš, Poluch (26. Chynoradský) , Tarek, Hutta (39. Čery), Loduha (69. Čerík) , Hulák , Bartoš, Orolín, Turčák, Djiby Ba.

ŠK Slovan Bratislava B: Valašík – Záhumenský, Kele, Laczkó, Šefčík, Sabo, Malý, Lády, Reisel (83. Kurčík) , Gašparovič (66. Tichý),  Kondrlík (73. Andrejko)

Rozhodovali: Valášek – Sluk, Vitko

V zápase boli favoritom domáci hráči Serede, ktorým patrí štvrtá priečka. Mladí Slovanisti vstúpili do stretnutia dobre. Už po ôsmych minútach otvoril skóre Kele. Dobre hrajúci Slovan pridal v 24. minúte druhý gól. Úspešným strelcom bol opäť Kele, ktorý upravil na polčasových 2:0

V 55. minúte sa Slovanu podarilo skóre navýšiť. Tretí gól belasých prišiel po zmätkoch v šestnástke, domci Bartoš si dal vlastný gól. Už o  dve minúty sa domácim podarilo znížiť, keď na 1:3  znížil Mujkoš. Tento gól domácim pomohol, aby dvadsať minút prehrávali iba gól. Belasým sa umnou hrou podarilo výsledok udržať. Ukončili tak jesennú časť súťaže výhrou.