Sprievodný program pred zápasom s FK Sutjeska Nikšič

Prvým súťažným zápasom v sezóne 2019/2020 bude pre Slovan duel v Lige majstrov s čiernohorským majstrom FK Sutjeska Nikšič. Pred výkopom zápasu bude na námestí štadióna pestrý sprievodný program.

O 19:00 sa na námestí uskutoční krst novej publikácie z edície Belasé legendy. Ďalšie pokračovanie jedinečnej edície je venované legendárnemu Jánovi Zlochovi, ktorý so Slovanom dvakrát vyhral federálnu ligu a bol aj členom víťazného tímu z PVP. Na krste sa zúčastnia osobnosti klubu a aj blízki Jána Zlochu.

Na námestí bude taktiež otvorený fanshop ŠK Slovan Bratislava, kde si už budete môcť zakúpiť nové dresy na sezónu 2019/2020! V predaji budú obe sady dresov, t.j. biela domáca sada a tmavomodrá vonkajšia sada. Vo fanshope si budete môcť zakúpiť napríklad aj klubové suveníry, šály, klubový magazín a samozrejme aj čerstvo pokrstenú publikáciu o Jánovi Zlochovi.

Tešiť sa môžete na atrakcie pre najmenších, program na námestí spríjemní DJ a otvorený bude aj bufet Staropramen. Fanúšikom odporúčame, aby na zápas prišli s časovým predstihom, a aby na nákup vstupeniek využili on-line predpredaj cez Ticketmedia.sk.

Pridaj komentár