Slovan iba s remízou

Slovanu vyšiel vstup do zápasu. V strede ihriska zabojoval Nono, ktorý kolmou prihrávkou vysunul Šporara. Ten presnou strelou k žrdi otvoril skóre. Trenčín sa snažil o vyrovnanie, ale úspešný nebol. V 25. minúte však musel zasahovať Greif, vzápätí bol pozorný pri Catakovičovom pokuse. Odpoveď belasých prišla po polhodine hry, brejkovú situáciu zvládol po Mohovej prihrávke Dražič. O desať minút už Slovan viedol 3:0, keď  Šporar peknou prihrávkou našiel nabiehajúceho Apaua. Hosťom sa po zle rozohrávke Slovana podarilo v závere polčasu znížiť na 3:1

Štvrtý gól mohol krátko po príchode zo šatní Dražič, mieril nad. Po Apaovej chybe sa rútili Azango s Mancem do brejku. Prvý menovaný nezvládol finálnu prihrávku, ktorú  prerušil Bajrič. Vo výbornej možnosti pridať  štvrtý gól sa ocitol Moha, trafil do Šemrincových nôh. Dorážka od Dražiča išla mimo bránu. Vzápätí zo voči neuspel Šporar. V závere stretnutia po štandardnej situácii nebezpečne pálil Nono, Šemrinec bol na mieste. Odpoveď hostí prišla okamžite, keď striedajúci Mancic hlavou znížil. Už o minútu Greif v šestnástke fauloval Paura, Čatakovič z penalty vyrovnal. Šporar v nadstavenom čase víťazný gól nedal.

ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín 3:3 (3:1)

Góly: 2. Šporar, 28. Dražić, 38. Apau – 44. Čataković, 86. Mance,  88. Čataković (11m.)

Žlté karty: Nono – van Arnhem, Ubbink, Čataković

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Saláta, Bajrić, Božikov – Nono – Savičevič (81. Hološko), Holman (62. de Kamps)  – Dražić, Šporar, Moha.

AS Trenčín: Šemrinec – Yem, Paur, Mašović, Skovajsa – Ubbink, van Arnhem (85. Kleščík) – Azango, Bukari (77. Sleegers) – Čataković, Kvocera (46. Mance).

Rozhodovali: Chmura – Hrčka, Chládek