Slovan má náhradu za Soumaha, prichádza zo Srbska

Slovan Bratislava kúpil z Crvenej Zvezdy Belehrad Vukana Savićevića za 100.000 eur a jeho dnes už bývalý klub sa tak zbavil dlhu voči hráčovi vo výške 120.000 eur, ktoré mu dĺži. Hráč mal podľa týchto informácií, ktoré priniesol srbský web informer.rs, tento dlh svojmu zamestnávateľovi odpustiť.

Web ďalej uvádza, že okrem Slovana mala o 21-ročného ofenzívneho záložníka záujem aj Vojvodina a dva kluby z Turecka, jednania s belasými však prebiehali najkonkrétnejšie a najrýchlejšie.

savicevic

Savićević sa narodil 29. januára 1994 v Belehrade a za Srbsko odohral aj niekoľko zápasov v kategórii U17 a U19. Reprezentoval však aj Čiernu Horu v kategórii U21. V roku 2013 podpísal s Crvenou Zvezdou štvorročný kontrakt, ktorý mal vypršať v roku 2017. V tejto sezóne si zatiaľ v lige v troch zápasoch pripísal na svoje konto dva góly.

„Môžem potvrdiť, že záujem o tohto hráča máme už dlhšie a sledovali sme ho v niekoľkých majstrovských zápasoch. Po odchode Soumaha sme potrebovali toto miesto doplniť. Jedná sa o behavého ofenzívneho hráča a navyše mladého. Jeho prestup však nemôžem ešte definitívne potvrdiť, jednania prebiehajú a nie sú jednoduché, musíte si počkať,“ prezradil pre náš web viceprezident klubu Petr Kašpar. 

FOTO: sportske.net & novosti.rs

Pridaj komentár