Slovan má nového hlavného partnera

Stane sa ním nemecká spoločnosť WINGAS so sídlom v meste Kassel. Dohoda o sponzoringu znie predbežne na priebehajúcu sezónu KHL 2016/17 s možnosťou jej ďalšieho predĺženia. WINGAS nadobudne do konca sezóny štatút “hlavného partnera” klubu.

V nadväznosti na podpis dohody o sponzoringu boli začiatkom tohto týždňa hráčom A mužstva HC SLOVAN uhradené všetky podlžnosti na mzdách a odmenách, ktoré klub voči nim mal. K dnešnému dátumu HC SLOVAN Bratislava nemá nevysporiadané finančné záväzky voči žiadnemu zo svojich súčasných ani bývalých hráčov A mužstva.
WINGAS GmbH je spoločnosť založená v roku 1993 dcérskou spoločnosťou nemeckého koncernu BASF Wintershall a ruským plynárenským koncernom Gazprom. Od roku 2015 je Gazprom jej majoritným vlastníkom. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou zemného plynu a pôsobí vo viacerých krajinách Európy (Nemecko, Česko, Rakúsko, Francúzsko, Veľká Británia, Dánsko, Belgicko, Holandsko). V Nemecku má 20 %-ný podiel na trhu s predajom plynu.
HC SLOVAN Bratislava a WINGAS GmbH vydajú spoločné tlačové vyhlásenie o vzájomnej spolupráci začiatkom januára po vianočných a novoročných sviatkoch. Značka WINGAS sa postupne v najbližších domácich zápasoch Slovana v KHL objaví na ľadovej ploche Zimného štadióna Ondreja Nepelu, mantineloch, plexiskle, vstupenkách, zápasových bulletinoch a ďalších komunikačných a reklamných nosičoch klubu.
Správu priniesol oficiálny web klubu hcslovan.sk

Pridaj komentár