ŠK Slovan Bratislava – Tatran Prešov 3:1 (2:1)

Góly:  26. Soumah 11m, 39. Ligeon, 85. Rundič – 16. Streňo

Žlté karty:  Sekulić, Rundič –  Kačala,Hovančík

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Rundič, Sekulić, Ligeon, Oršula – Kóňa (86. Rigo, Damnjanović – Priskin (86. Ďuriš), Soumah, de Sa (72. Pinte) – Čavrić.

1. FC Tatran Prešov: Talian – Kačala (84. Rolinc), Petko, Leško, Katona – Streňo, Keresteš, Dzurík, Hovančík – Bartek, Trebuňák (62. Dupkala).

Rozhodca: Weiss – Hancko, Kováč

Návšteva: 611

Slovan začal dobre. Pritlačil Prešov, aby v desiatej minúte Soumah trafil iba do Taliana. O pár minút z uhla strielal Priskin. Odpoveď hostí prišla po štvrťhodine hry, kedy Streňo nedal Greifovi šancu.  Slovan v snahe vyrovnať podnikal nebezpečné útoky, po ľavom krídle prenikal Čavrič, ktorého v pokutovom území  fauloval obranca Prešova. Nariadený pokutový kop Soumah bezpečne premenil 1:1. Slovan tlačil, krátko pred koncom prvého polčasu, Priskin sklepol loptu pre Ligeona, ktorý utešenou strelou poslal Slovan do vedenia.Bol to jeho prvý ligový gól.  Priskin mohol zvýšiť po Soumahovej prihrávke na 3:1, Talian vyrazil na roh.

Druhý polčas sa niesol v rovnakom trende ako záver prvého. Slovan útočil, Čavrič iba tesne minul. Po Soumahovej akcii s De Sa nebol úspešný ani Priskin. Gólom sa neskončil ani De Saov pokus, ktorý z vynikajúcej príležitosti iba žrď. Slovan mal hru pod kontrolou, nepúšťal súpera k lopte. Desať minút pred koncom Damnjanović ponúkol loptu do behu  Soumahovi, ktorý zakončoval tesne vedľa. V 85. minúte si prvý ligový v drese belasých pripísal Rundič, ktorý hlavou zvýšil po rohu na 3:1.  Slovan splnil úlohu favorita, do tabuľky si pripísal tri body.