Slovan s ďalšou výhrou

Od prvej minúty mal Slovan zápas pod kontrolou. Holmanovu strelu Hroššo vytlačil na roh. Už o pár minút Čavrič nabil Šporarovi, ten skóre neotvoril. Útoky sa valili na bránu Nitry, po rohu Slovana Mohovu technickú strelu do šibenice Hroššo chytil. V 25. minúte po ľavej strane unikol Moha, do jeho strely sa hodil Niba, ktorý odvrátil na roh. Prvý gól zápasu prišiel po polhodine hry, kedy v pokutovom území spadol Apau, Šporar sa z jedenástky nemýlil. V nadstavenom čase, Šporar z ľavej strany nahrával Holmanovi, ten zvýšil na 0:2.

Domácim sa zo šatne podarilo znížiť, keď Fábry prekonal Greifa. Domácim sa podarilo vyrovnať, gól pre útočný faul ale neplatil. PO hodine hry dostal druhú žltú kartu Šporar. Slovan dohrával zápas bez jedného hráča. V závere zápasu ešte dostali druhé žlté kart Kóňa a Niba, ktorí svoj team oslabili. Belasí svoje vedenie ubránili, Moha v samom závere pri hre bez brankára netrafil prázdnu bránu. Slovan naďalej zostáva v lige neporazený,

FC Nitra – ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)

Góly: 46. Fábry – 38. Šporar (11,.), 45. Holman

Žlté karty: Križan, Kóňa, Hroššo, Niba – Šporar, Ljubičič, Moha, Božikov

Červená karta : Šporar a Kóňa, Niba po druhej žltej

FC Nitra: Hroššo – Kuník, Križan, Niba, Chovanec – Kóňa, Šimončič  – Charizopulos (46. Vestenický), Chobot (46. Čeredničenko), Fábry – Abdulrahman.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov , Suchockij – Ljubicić, de Kamps – Holman (70. Saláta) – Moha (90. Hološko), Šporar, Čavrić.

Rozhodca: Chmura – Kováč, Žákech – Marhefka.