Slovan s Trnavou hrať tento víkend nebude!

Šláger víkendového 14. kola futbalovej Fortuna ligy medzi úradujúcim majstrom Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava sa v nedeľu hrať nebude. Dôvodom je ochorenie hráčov Spartaka. Informovala o tom ÚLK.

„Únia ligových klubov, ako riadiaci orgán Fortuna ligy, obdržala v piatok potvrdenie zo strany Spartaka Trnava o tom, že v priebehu týždňa boli u šiestich jeho hráčov zistené príznaky akútneho ochorenia, pričom ďalší štyria futbalisti s masérom mali naň vo štvrtok podozrenie. Išlo o oficiálne rozhodnutie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva. Na základe týchto skutočností zaslalo vedenie trnavského klubu na Úniu ligových klubov žiadosť o preloženie ich zápasu so Slovanom, ktorý sa mal odohrať v rámci 14. kola v nedeľu o 19.00 h na bratislavských Pasienkoch. Tej bolo vyhovené. Náhradný termín zatiaľ nie je známy, no Únia ligových klubov spoločne so zástupcami oboch klubov majú snahu, aby sa tento zápas odohral do konca jesennej časti aktuálnej sezóny,“ hovorí sa v tlačovej správe, ktorú médiám rozposlal výkonný riaditeľ Únie ligových klubov Michal Mertinyák.

Nový tréner belasých Jozef Chovanec tak absolvuje svoju premiéru s mužstvom až vo štvrtok 23. októbra v domácom dueli I-skupiny Európskej ligy proti Sparte Praha.

One thought on “Slovan s Trnavou hrať tento víkend nebude!

 • 17. októbra 2014 at 21:57
  Permalink

  Zial same nevyhody:

  1. premiera Chovanca priamo az proti Sparte
  2. od 15:00 stretnutie fanklubu zrejme tymto utrpi na pocetnosti
  3. uz tak nabity kalendar sa rozrastie o dalsie neodohrane stretnutie
  4. a to sa zrejme bude dohravat v nezmyselnom case uprostred tyzdna, cim opat len utrpi atmosfera.

  Proste ked sa dari tak…aj trnavak sa posere.

Pridaj komentár