Slovan uhral prvý bod v sezóne

Avtomobilist Jekaterinburg – Slovan Bratislava 3:2 pp (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0)
Góly: 7. Da Costa (Dawes), 25. Belousov (Paré) – 13. Sersen (Liška, Chipchura), 60. Taffe (Sersen, Rau). Rozhodovali: Gamalej, Kislov – Maximovskij, Osipov (všetci Rus.). vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky a oslabenia 0:0, 4562 divákov

Avtomobilist: Kovář – Trjamkin, Vasilevskij, Mamkin, Mišarin, Gurkin, Višnevskij, Valitov – Česalin, Kučerjavenko, Krikunov – Golyšev, Da Costa, Dawes – Sexton, Paré, Belousov – Litovčenko, Popov, Rassejkin – Obidin
Slovan: Štěpánek – Gelinas, Sersen, Grman, Meszároš, Schaus, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík, Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Buc, Rau, Sukeľ – Šimun, Hrnka

Hokejisti Slovana Bratislava získali v novej sezóne Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) prvý bod. Vo svojom treťom zápase prehrali vo štvrtok na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg 2:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól inkasovali sekundu pred koncom nadstavenia od Anatolija Golyševa.
Za Slovan sa strelecky presadil iba obranca Michal Sersen v prvej tretine, víťazný zásah domácich zaznamenal v 25. minúte Georgij Belousov.