SlovanPositive je s vami už rok!

Štvrtý september je pre našu redakciu sviatočným dňom. Práve v tento deň totiž oslavuje Slovan Positive svoje prvé narodeniny!!!  Dá sa povedať, že tak ako vtedy mali o toto maličké batoľa záujem najmä najbližší a zainteresovaní, tak dnes už náš portál budí pozornosť čoraz väčšieho množstva adolescentov, či seniorov – tých skôr narodených, ale aj neskôr. Toto fiktívne dospievanie mu skutočne prospieva.

Čo pre nás týchto 365 dní znamená? V prvom rade veľké potešenie a radosť z toho, že sme vám za ten čas priniesli veľké množstvo informácií o našom-vašom milovanom klube. Neboli fiktívne, neboli špekulatívne, neboli zavádzajúce. Boli pravdivé a najmä aktuálne. Práve takúto filozofiu sme si v redakcii nastolili. Sme radi, že sa nám ju darí napĺňať a v tomto trende budeme pokračovať naďalej.

Fiktívnu správu sme vám priniesli iba raz. Stalo sa tak prvého apríla. Náš článok o príchode Kovalčuka do Bratislavy niektorých rozhneval, niektorých rozosmial. Nie každý sa totiž pri jeho čítaní pozrel do kalendára. Berte to tak, že po celoročnom zháňaní serióznych informácií pre vás, sa občas potrebujeme aj uvoľniť a zasmiať a v tomto prípade to ide naozaj iba takýto spôsobom. Takže veríme, že aj pri ďalšej príležitosti sa zasmejete spolu s nami namiesto urážok a rôznych invektív na našu redakciu. Mimochodom pre zaujímavosť, tento článok je zatiaľ najčítanejším v histórii webu.

Okrem toho sme vám však priniesli nejednu horúcu informáciu, na čo sme pyšní a kladieme na tento fakt dôraz. Ako prví sme vás informovali o príchodoch Brusta, Garnetta, Starostu, Lušňáka a ďalších. To sa týka aj odchodov. Rovnako sme vám priniesli prvé prestupy futbalového klubu ŠK Slovan. Čo nás teší najviac, je veľmi pozitívy ohlas u vedenia oboch najväčších značiek SLOVAN-a. Spoluprácu s nimi chceme aj naďalej zveľaďovať a máme pripravených niekoľko projektov, ktorými by sme radi dostali SLOVAN ešte viac do sŕdc každého fanúšika. O tom však inokedy.

V lete sme sa najviac zaoberali hokejovým Slovanom. Neustále sme pozorovali situáciu okolo zotrvania v KHL. Pravidelne sme vás informovali o vývoji a rokovaniach, zatiaľ čo mnoho iných médií prinášalo iba špekulácie a dohady. Dovolíme si povedať, že aj preto nám čelní predstavitelia klubu poskytovali nové a aktuálne informácie. Spolu sme predsa všetci jedna belasá rodina.

Spomenúť musíme aj výstavbu nového futbalového štadióna, ktorú neustále monitorujeme a pred odovzdaním projektu do rúk štátu sme vám pokroky mapovali aj fotografiami. V najbližších dňoch vám o novom stánku prinesime nové infomácie. Neoddeliteľnou súčasťou webu bola aj súťaž pre každého fanúšika, v ktorej ste mohli voliť hráča mesiaca. Vďaka nej sme potešili nejdeného z vás.

Slovan, to však nie je iba hokej a futbal. Vďaka nám sa niektorí dozvedeli aj o výsledkoch a činnosti hokejbalistov, šachistov, basketbalistiek, basebalistov, či dokonca karatistov, svoj priestor dostáva aj rugby. Z každého odvetvia sa vám snažíme prinášať naozaj kvalitný materiál plný obrázkov, keďže súčasťou redakcie sú aj výborní fotografi. Veríme, že ich práca je pre vás rovnako sledovaná a prináša vám spokojnosť, ako naše články.

Za rok existencie sme pre vás pripravili niekoľko článkov, ktoré mali ohlas aj v iných médiách, niekoľkokrát sme vám priniesli materiál aj s fanúšikmi, či čelnými predstaviteľmi fanklubov. Aj týmto sa vám pokúšame obohatiť stereotypné čítanie. Vydali sme niekoľko návratov s bývalými ikonami klubu, ako hokejového, tak aj futbalového Slovana. Rubrika „čo dnes robíte?“ má veľký ohlas a môžete sa opäť tešiť na ďalšie mená, ako to bolo v prípade Sama Slováka, Pavla Sedláka, Dominika Rodingera, Jozefa Pethöa, Mira Laža a ďalších.

Slovan Positive má teda na torte svoju prvú sviečku a my si pri jej sfúkavaní budeme želať, aby sme vám boli blízki aj naďalej. Aby bola vaša podpora naším hnacím motorom a aby vám naše články a fotografie prinášali nielen potrebné informácie, ale aj radosť. Všetci sme SLOVAN, všetci sme SLOVANPOSITIVE. Ďakujeme, že nás čítate!!!

Pridaj komentár