Cecov vlastný banán

Slovan berieme a budeme brať ako našu konkurenciu. Toto dnes povedal prezident klubu Bratislava Capitals, bývalý útočník belasých Dušan Pašek ml. Tento výrok je prinajmenšom zvláštny, najmä ak si spomeniete, čo pre klub urobil jeho otec, napokon jeho dres visí pod strechou arény O. Nepelu s ďalšími legendami. Aj „mladý Ceco“ sa počas zápasov v KHL neraz usmieval na kocke. Preto týmto vyhlásením strelil ďalší gól v kariére. Bohužiaľ, do vlastnej bránky.

Manažment klubu, v ktorom pôsobí aj Július Koval, ktorý sa podľa našich informácií vehementne staval proti udeleniu licencie pre Slovan v Tipsport Lige, si želá, aby si všetci ľudia z Bratislavy a blízkeho okolia našli cestu na štadión a prišli povzbudiť ich tím. Chápeme. Nový klub má svoje vízie a ambície ale…

Na platy chcú „kapitalisti“ počas sezóny vydať pol milióna eur. Zaujímavé je však to, že chcú svoje zápasy hrať na zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Veľa vecí nám týmto pádom zapadá do mozaiky udalostí, ktoré sa tu diali v posledných týždňoch. Budeme veľmi pozorne sledovať postoj mesta a najmä zmluvu, ktorú podpíše s novým klubom.

Mladému Cecovi do svedomia vstupovať nebudeme, vybral si sám. Ale je potreba si zapamätať, že Slovan je Bratislava a Bratislava je Slovan. A ten si nedáme.

Pridaj komentár