Trojgólový Mareš strojcom hladkého víťazstva

1. FC Tatran Prešov – ŠK Slovan Bratislava 1:5 (0:1)

Góly: 56. Katona – 15. Saláta, 55.62 a 74. Mareš, 66. Schet

Žlté karty: Bartek, Petko, Streňo – Sekulič, Rundič, Hološko, Vittek

Červená karta: Streňo, po druhej žltej

1. FC Tatran Prešov: Talian – Petko, Sedlák (67.Grešák), Kačala, Katona (82. Micherda) – Dzurík, Černák, Keresteš, Streňo – Bartek, Wiezik.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Sekulić, Rundič, Saláta, Ligeon, de Kamps (73. Damnjanović) – Savičevič, Hološko (65.Vittek), Mareš (77. Oršula) – Čavrić, Schet.

V piatej minúte  Sekuličovu spätnú prihrávku Greifovi  vystihol Wiezik. brankár Slovana svoj tím podržal. Slovan postupne prebral iniciatívu. Prvý gól belasých v novej sezóne zaznamenal Saláta, ktorého po rohu našiel Čavrič. Vzápätí Čavričov priamy kop z výhodnej pozície vyrazil Talian. Po polhodine zaútočil Prešov, Katona strieľal vedľa. V samom závere prvého polčasu SEDLáK trafil spojnicu Greifovej brány.

V úvode druhého polčasu dostal druhú žltú za filmovanie Streňo, Prešov dohrával oslabený. V 52. minúte výborne po Kačalovej strele zasiahol Greif. Už o štyri minúty Slovan odpovedal gólovou akciou, ktorú vymyslel Hološko. Zakončujúci Mareš po Sekuličovom pase zvýšil na 0:2. Hneď po rozohrávke Katona znížil na 1:2. Po hodine hry vysunul De Kamps Mareša, ten na dvakrát  prekonal Taliana 1:3. Slovan bol pri chuti, Ćavrič krížnou príhrávvkou našiel Scheta 1:4. Pätnásť minút pred koncom Vittek ideálne našiel Mareša, ktorý zaznamenal tretí gól. V závere mohol Prešov skorigovať na 2:5, Černák neuspel. Slovan si poľahky poradil s Prešovom, pripísal si do tabuľky tri body.