Zreľáka monitorujú z Anglicka, ten by si Premier League zahral, aj keby to nebolo v Liverpoole

Trio klubov z anglickej Premier League, konkrétne momentálne druhý tím tabuľky Leicester City spolu s West Bromwich Albion a Stoke City, majú vážny záujem o slovenského útočníka Adama Zreľáka. Takúto správu priniesol anglický webový portál tribalfootbal.com.

Anglický web ďalej píše, že od Zreľákovho príchodu do slovenského gigantického klubu Slovan Bratislava, sa o jeho osobu zaujíma niekoľko zahraničných klubov. Z Anglicka je to práve trojica Leicester, West Bromwich a Stoke. Manažéri týchto klubov 21-ročného útočníka monitorujú už dlhšie.

My sme sa s útočníkom Slovana spojili, aby sme zistili, čo je na týchto informáciách pravdivé, pričom sme sa ho snažili prekvapiť hneď prvou otázkou. Rodák zo Starej Ľubovne však odolal.

Adam, viete, kto je momentálne druhý v Premier League?

„Na druhom mieste? Fúha.. (dlhé premýšľanie)“

Nebudeme vás napínať. Je to Leicester City a práve tento tím má spolu s ďalšími mužstvami z Anglicka o vás eminentný záujem. Viete o tom?

„Nie.“

Je to teda pre vás prekvapením? Okrem Leicesteru sú údajne v hre aj Stoke City a West Bromwich…

„Naozaj som prekvapený.“

Ale záujem vás určite teší však?

„Samozrejme. Uvidíme, ako to bude pokračovať, musím hlavne podávať dobré výkony.“

Čo by pre vás znamenalo zahrať si v Premier League?

„Splnený sen. Sledujem ju od malička, je to pre mňa najlepšia liga na svete. Teraz som však v Slovane a čo bude potom, to sa uvidí.“

Máte v anglickej lige svojho favorita?

„FC Liverpool.“

Píše sa však iba o záujme menších klubov. Napriek tomu, taká ponuka sa asi neodmieta však?

„Určite by som nad tým nerozmýšlal ani chvíľku. V Premier League má každý tím svoju kvalitu.“

Nedávno ste utrpeli zranenie, už ste na sto percent v poriadku?

„Áno, už naplno trénujem.“

Slovan čaká najbližšie Slovenský pohár vo Varíne, objavíte sa v základnej zostave?

„Rozprával som sa s trénerom, ale zostavu ešte nepoznám. Viem však, že nás nečaká ľahký zápas, domáci majú veľkú motiváciu. Napriek tomu by sme cez tohto súpera mali ľahko prejsť.“

Ako vnímate posledné zmeny v klube? Prišiel Savičevič, González, na funkcionársky post Richard Trutz. Máte pocit, že sa situácia hýbe smerom dopredu v pozitívnom smere?

„Určite áno. Prišli kvalitní hráči a všetci chceme jeden cieľ. Chceme robiť všetko pre to, aby sme ho naplnili. K otázke postu nového generálneho riaditeľa sa nechcem vyjadrovať, ale celkovo mám pocit, že to ide dobrým smerom.“

Aký dres by Adamovi svedčal najviac? (zľava Stoke, West Bromwich a Leicester)

 Zrelak_kolaz

Pridaj komentár