If you are like me you are a hard gainer. It is just impossible for you to grow muscle in a reasonable amount of time. What is the solution? Of course, your diet and training must be perfect. But what about the rest? Pray to the muscle gods? No, you might have to think about anabolic steroids. At musclebro.co you can find many reviews and valuable advice on how toget bigger and stronger.

Divácky záujem v KHL pre sezónu 2018/2019

By  |  0 Komentárov


Sezóna 2018/2019 sa stretnutím proti HK Soči pre HC Slovan skončila. Do play off postúpilo 16 tímov, ktoré zabojujú o Gagarinov pohár. Tak ako po minulé roky, aj tentokrát sme pre vás v spolupráci s Filipom Husárom pripravili prehľad o diváckom záujme pre jednotlivé mužstvá v KHL. Čísla ukazujú, že sme v Bratislave oproti poslednej sezóne zaznamenali mierny divácky pokles. Prvýkrát sa stalo, že tento rok nebolo ani raz vypredané. Divácky rekord padol 30.12.2018, kedy duel s Jokeritom Helsinki sledovalo 9 742 fanúšikov. Najmenej ľudí videlo stretnutie z 4.2.2018 proti Dinamu Riga, to sledovalo 4403 divákov. V priemere si na Slovan v jeho 7. ročníku v KHL na štadión našlo cestu 6450 priaznivcov hokeja. Určite svoje do toho povedali aj dve stretnutia s CSKA Moskva a SKA Petrohrad, ktoré sa v rámci projektu KHL World Games odohrali vo Viedni. Napriek tomu, patrí belasým v tomto porovnaní jedenáste miesto. Lídrom z tohto rebríčku je SKA Petrohrad. Rovnako treba brať do úvahy aj stretnutia, ktoré sa v rámci spomínaného projektu odohrali v Talline a Zürichu. Pokles zaznamenal Avangard, ktorý domáce zápasy nehrával v Omsku. ale v Balašiche, meste vzdialenom takmer 2700 kilometrov od Omska. Na poslednom mieste sa nachádza Kunlun Red Star, situácia okolo ich štadión tiež nie je vyriešená.

Návštevnosť na domácich stretnutiach:

Čo sa týka atraktivity súperov, tú ovládala CSKA Moskva. Na Moskovčanom bolo zvedavých najviac fanúšikov, pomohli im aj vystúpenia na KHL World Games a v neposlednom rade zápas Winter classic. Okrem toho sa CSKA presťahovala do novej arény.

Atraktivita mužstiev

Najviac fanúšikov bolo prítomných na zápase SKA Petrohrad – CSKA Moskva. Stretnutie sa odohralo pod holým nebom na futbalovom štadióne, kde svoje zápasy hráva slávny ruský futbalový klub Zenit Petrohrad. Prítomných bolo 67 700 divákov. Najmenej ich bolo na stretnutí Kunlun Red Star – Amur Chabarovsk 742.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.