FK Senica – ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:1)

Žlté karty: Romulo Romulo, Medvěděv – Droppa, Rundič, Hološko

FK Senica: Plach – Medvěděv, Jarabica, Ranko, Otrísal – Richtárech – Obiechina, Krč, Vaščák (85. Reľovský), Martišiak –Romulo Romulo (65. Smékal).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Kotula, Saláta, Rundič, Sekulić – Droppa (62. de Kamps), Savičevič (86. De Sa) – Schet (79. Oršula), Hološko – Mareš, Čavrić.

Rozhodovali: Marhefka – Hrčka, Adám.

Diváci: 1353

Úvod do stretnutia belasým vyšiel. Čavrič zbehol po pravej strane, presnou prihrávkou našiel v šestnástke Mareša 0:1. V 16. minúte nebezpečne z diaľky Rundič, jeho pokus tesne minul bránu. PO polhodine hry Otrísal z krídla našiel  Vaščáka, ktorému  lopta v dobrej príležitosti nesadla. Prvý polčas veľa futbalovej krásy nepriniesol, Slovan si do šatne odnášal jednogólové vedenie.

V druhom polčase sa obraz hry príliš nezmenil. Slovan držal loptu na svojich kopačkách, svoje útoky ťahal najmä po ľavej strane. Po hodine hry zakončoval Mareš nad. V 71. minúte podnikli domáci protiútok, Obiechina Greifa neprekonal. Po následnom rohu Otrísal úspešný nebol. Slovan odpovedal Sekuličovou strelou, ktorá skončila na brvne. Domácim sa o minútu podarilo vyrovnať, keď sa presnou hlavičkou presadil Vaščák. Slovanu sa v závere už nepodarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu.