Staň sa slovanistkou! (VIDEO)

By  |  0 Komentárov


Najslávnejšiemu a najúspešnejšiemu slovenskému futbalovému klubu ŠK Slovan Bratislava už veľmi veľa rokov robia vynikajúce meno jeho ženské a dievčenské družstvá. Slovan je v práci s mládežou nežného pohlavia dlhodobo slovenskou jednotkou a jeho výbery majú každý rok v rámci domácich súťaží len tie najvyššie ambície. Väčšina súčasných reprezentantiek slovenského A-tímu vyšla z belasej liahne, alebo svoje schopnosti v Slovane nejaký čas zdokonaľovala.

Žiacke družstvo belasých momentálne hľadá do svojich radov mladé talenty a v stredu 21. júna o 16.30 hod organizuje na štadióne Pasienky výber dievčat narodených v roku 2005 a mladšie. So sebou si treba priniesť športový výstroj a kopačky. Staň sa aj ty slovanistkou a zbieraj tituly v belasom drese!

Upozorňujeme, že na výber je potrebné sa vopred prihlásiť, a to najneskôr do 20. júna u šéftrénera ženského futbalu Martina Masaryka, buď mailom na masaryk@skslovan.com alebo telefonicky 0904 575 499.

„Veľmi sa tešíme na každé jedno dievča, ktoré sa zúčastní na výbere do našich ženských tímov. Príď si zahrať futbal a vyskúšať si jednoduché a zábavné futbalové cvičenia. Výberu sa zúčastnia aj slovanistky, ktoré sú súčasťou slovenskej reprezentácie a budú pomáhať pri výbere dievčat,“ povedal šéftréner ženského futbalu Martin Masaryk.


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.