Belasý fanúšik sa dočkal, Slovan predstavil novú mobilnú aplikáciu

Na predsezónnej tlačovej konferencii HC Slovan predstavil klub okrem mnohých noviniek aj jednu technickú. Ide o mobilnú aplikáciu HC Slovan, ktorej sa fanúšikovia konečne dočkali v týchto dňoch.

Aplikácia je vyvinutá pre obe platformy. Používať ju teda môžu ako fanúšikovia iPhonov, tak aj androidov. “Veríme, že sa do obchodov dostane v októbri, nezávisí to iba od nás, musí tam prebehnúť schvaľovací proces,” povedal nám marketingový riaditeľ klubu Milan Vajda tesne pred sezónou. Proces sa teda trochu natiahol, v každom prípade sa však každý belasý fanúšik dočkal.

Prostredníctvom aplikácie môžete byť v kontakte so svojim obľúbeným klubom 24 hodín denne. Stiahnite si aplikáciu do svojich iPhonov, iPadov, smartfónov a sledujte všetky dôležité informácie z kuchyne klubu. Zoznámte sa s aktuálnou súpiskou mužstva, získajte prehľad o najbližších súperoch, štatistikách jednotlivých hráčov a tabuľkách KHL. Okrem iného môžete prezerať fotogalérie zo zápasov, či sledovať videorozhovory s hráčmi tesne po zápasoch. Aplikácia HC SLOVAN ponúka po zadaní emailovej adresy možnosť prihlásť sa na odber digitálneho newsletteru Slovan iNews, s ktorým Vám neujde žiadna aktualita z prostredia klubu!

Aplikácia obsahuje:

– čerstvé aktuality z prostredia klubu
– aktuálnu súpisku mužstva
– hráčske štatistiky
– tabuľky KHL
– rozpis a kalendár zápasov
– fotogalérie
– videoarchív
– multimédiá na stiahnutie
– prihlásenie sa do newslettera Slovan iNews
– informácie o vstupenkách
– charakteristika ZŠ Ondreja Nepelu
– mapku parkovania v okolí arény
– informácie o oficiálnom fanshope

V prípade zapnutia push notifikácie vo Vašom smartfóne budete upozornení na začiatok najbližšieho zápasu HC SLOVAN v domácom prostredí i na ľade súperov a získate okamžitú informáciu o tých najdôležitejších udalostiach, ktoré sa odohrávajú v klube.

Aplikáciu si môžete zdarma stiahnuť  TU.

Pridaj komentár