Dresy s charitatívnym podtónom

Blíži sa veľký šláger s tradičným rivalom, v ktorom môžu belasí za určitých okolností rozhodnúť o zisku štvrtého majstrovského titulu v rade. Slovan v nedeľu o 17:00 vyzve na Tehelnom poli Dunajskú Stredu. Belasý prvýkrát v histórii nastúpia na domáci zápas v unikátnej a sčasti odlišnej farebnej kombinácii dresov.  

Špeciálne dresy vychádzajú z nedávno predstaveného programu Belasé srdce. Jeho dvomi piliermi sú výchova detí a mládeže a pomoc tým, ktorí ju potrebujú.

ŠK Slovan kladie na šlágri s DAC dôraz na oba piliere Belasého srdca – na zápas sme bezplatne pozvali 5 000 detí a pripravujeme charitatívnu dražbu dresov.

Práve preto nastúpia slovanisti v špeciálnych dresoch. Slovan prvýkrát v histórii doma nastúpi v unikátnej a sčasti odlišnej farebnej kombinácii. Všetky dresy po zápase poputujú do dražby, do ktorej sa môžu zapojiť všetci naši fanúšikovia. Kompletný výťažok poputuje do OZ Belasé srdce pre dobrú vec na pomoc tým, ktorí ju potrebujú.

Foto

Dražba sa začne krátko po skončení zápasu a potrvá do stredy 20. apríla do 19:00. K dispozícii budú dresy všetkých hráčov z aktuálneho kádra A-mužstva vrátane dlhodobo zranených a troch brankárov. Pri hráčoch, ktorí zasiahnu do stretnutia, však garantujeme, že do dražby pôjdu priamo ich dresy, v ktorých budú hrať proti Dunajskej Strede.

„Domáci zápas s Dunajskou Stredou je ideálnou príležitosťou ako naplno rozbehnúť aktivity v programe Belasé srdce. Významnou súčasťou Belasého srdca je pomoc. Dvakrát počas sezóny pripravíme špeciálne dresy, ktoré venujeme do charitatívnej dražby. Začíname práve na šlágri s DAC. Zvolili sme si netradičnú a unikátnu farebnú kombináciu, určenú len na tento jeden zápas. Treba za ňou hľadať vyšší rozmer, a síce snahu pomôcť tým, ktorí to potrebujú, čo docielime prostredníctvom charitatívnej dražby. Na druhej strane, tieto dresy sú na pohľad špecifické, zaujímavé a veríme, že sa našim fanúšikom budú páčiť, čo môžu neskôr prejaviť aj pri samotnej dražbe,“ povedal pre klubový web marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Pridaj komentár