Druhé víťazstvo v sezóne!

BK SOUŽ Cassovia KE vs. BK Slovan Bratislava 59:83 (15:30, 23:10, 12:23, 9:20)

Basketbalistky BK Slovan zaknihovali druhú výhru v ročníku, keď porazili Cassoviu Košice na jej palubovke o 24 bodov! Tak ako tréner Rakočevič pred dvojzápasom v Košiciach hovoril, zápas s Cassoviou idú vyhrať. Jeho slová sa potvrdili a belasé si domov vezú víťazsvto 83:59. Oproti zápasu s GA Košice, Slovan zlepšil všetky činnosti, zlepšili hlavne obranu a presadzoval sa aj pod košom súpera. Zápas dobre belasé rozbehli, keď po prvej štvrtine viedli o 15 bodov (30:15)! V druhom polčase už kontrolovali priebeh zápasu, navyšovali skóre. Streľba za dva body sa vyšplhala takmer na 49%tnú úroveň (22/45), čo sa prejavilo na konečnom výsledku. Okrem toho Slovanu padlo aj päť trojok z 18 pokusov. Súperky zaknihovali iba štyri trojky a z dvojbodových pokusov bolo úspešných 17.

Najlepšou strelkyňou domáceho celku bola s 22 bodmi Katarína Timková, za belasé si pripísala 21 bodov Simona Marcová