Slovanistky nestačili na Cassoviu, podľahli jej o 18 bodov

Cassovia Košice vs BK Slovan Bratislava 73:55  (19-14, 18-6, 15-21, 21-14)

V poslednom kole nadstavbovej časti skupiny o 5-8.miesto podľahol Slovan na košickej palubovke miestnej Cassovii o 18 bodov. Tréner Slovana Danilo Rakočevič dal v zápase priestor viacerým mladým hráčkam, ktoré pravidelne nastupujú aj v prvej lige žien a junioriek za BK Slovan B.   Slovan mal už pred zápasom isté šieste miesto, z ktorého pôjde do play off.  Do Košíc necestovalo viacero hráčok základnej zostavy. Stretnutie začali lepšie domáce, ktoré si cez polčas spravili dostačujúci náskok, ten si bez problémov v zápase udržiavali.  Slovan dokázal vyhrať tretiu štvrtinu, ale to mu na úspešný výsledok nestačilo.

Najlepšou strelkyňou na domácej strane bola s 15 bodmi Ivančáková, za Slovan dala najviac bodov Hujsiová, zhodne ako Ivančáková 15.