Jednoznačné víťazstvo Slovana okorené Mészárosovým hetrikom

Europa FC – ŠK Slovan Bratislava 0:6 (0:5)

Góly: 5. Mészáros, 26. Mészáros, 31.Mészáros, 33. Simović, 41. Štefánik, 90.Priskin

Europa FC: Cafer – Vargas, Sanchez, Plazanić, Jukić (45. Mouelhi) – Ante (72. Ortega), Lopez, Akrapovic, Pinero – Ledesma (51. Luque), Toncheff (C)

ŠK Slovan Bratislava: Krnáč – Sekulič, Dobrotka, Saláta, Podaný – Milinkovič (C), Štefánik (70. Oršula), Simovič, Mészáros (64. Kubík) –Zreľák (65. Peltier), Priskin

Rozhodovali : Nilsen – Isaksen, Hansen (všetci Nórsko).

Žlté karty: Sanchez, Vargas

Lepší úvod stretnutia si Slovan nemohol ani želať. Po prvom rohu v zápase, sa k odrazenej lopte dostal Karol Mészáros, ktorý poslal belasých do vedenia.Tí boli v úvode lepším tímom, ktorý mohol po Mészárosovej akcii pridať druhý gól. Staré známe „nedáš-dostaneš“ platilo aj v tomto zápase. Domáci nebezpečnou strelou z priameho kopu Krnáča neprekonali, aby Slovan z protiútoku zvýšil na 2:0. Svoj druhý gól pridal Mészáros. Aktívny Meśzáros po polhodine hry zaznamenal čistý hetrik. O dve minúty na 4:0 pre Slovan po Zreľákovej prihrávke zvýšil Simović. Kanonádu Slovana do polčasu piatym gólom spečatil Štefánik.

V úvode druhého polčasu mohol pridať šiesty gól Slovana kapitán Milinković, ale skóre sa nemenilo. Belasí mali duel dobre rozohratý, domácich k ničomu nepúšťali. Blízko k šiestemu gólu mal po Milinkovičovom pase Priskin, jeho strela skončila na konštrukcii Caferovej brány. Dvadsať minút pred koncom, sa do sľubnej šance dostal domáci Pinero, Knráč dobre zasiahol. Hoci si slovanisti vytvorili viaceré gólové príležitosti, šiesty gól pridali v samom závere, ktorého autorom bol Priskin.