Juniori cez víkend s dvomi remízami

Juniori počas víkendu odohrali dva zápasy. V sobotu privítali  Duklu Trenčín, ktroú zdolali gólm v predĺžení. V nedeľu podľahli  Žiline na samostatné nájazdy.

HC Slovan Bratislava – HK DUKLA Trenčín 3:2 pp  (2:0, 0:2, 0:0, 1:0)

Góly: 2. Alekseev (Kuzmín, Takáč), 10. Šimonič (Laššo, Danišovský), 61. Ficel (Kratochvíla)  – 22. Trudman  (Forgách, Puš), 26. Šefčík (Špankovič, Hatala)

V Bratislave sa predstavil úradujúci majster, ktorého belasí na jeho ľade dokázali zdolať 3:2 . V odvete dobre začali, po prvej časti viedli 2:0. Vojaci dokázali v druhej tretine vyrovnať na 2:2. Keď posledná časť gól nepriniesla, zápas sa dostal do predĺženia. V ňom, už po necelých dvoch minútach rozhodol o víťazstve Slovana domáci Ficel.

HC Slovan Bratislava –  MsHKM Žilina 3:4 sn (1:0, 1:1, 1:2 – 0:0, 0:1)

Góly: 1. Danišovský (Šimonič), 38. Krajč (Vavrušek, Jaško), 45. Laššo (Fabián) – 30. Prašil (Miro,Kadlečík), 48. Surán (Coma, Leitman), 49. Prášil (Kadlečík). Rozhodujúci nájazd Štefánik

Slovan vyhral deväť zápasov v rade. O desiate víťazstvo sa pokúšal proti Žiline. Bližšie k nemu ho posunul Danišovský, ktorý v prvej minúte otvoril skóre. Napriek šanciam Slovan druhý gól nepridal, za čo ho Žilina v polovici zápasu potrestala vyrovnávajúcim gólom. Po dvoch tretinách po Krajčvom góle viedol Slovan 2:1. Aj napriek dvojgólovému náskoku po Laššovom góle,  Slovan vedenie neudržal. Žiline sa podarilo vyrovnať, aby napokon uspela v nájazdovej lotérii.